Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2018-06-06
Dlaczego warto wysyłać zapytania ofertowe poprzez xtech.pl?

Wykorzystując formularz zapytania ofertowego dostępny na xtech.pl lub w portalach branżowych należących grupy xtech.pl szybko dotrzesz do właściwych dostawców produktów i usług.

Twoje zapytanie trafi do wyselekcjonowanej grupy dostawców, którzy sami przedstawią Ci swoje oferty - nie musisz troszczyć się o dobór dostaców, z użyciem technologii xtechTM zorobimy to za Ciebie!

KORZYŚCI I FAKTY:

  • OSZCZĘDZASZ CZAS – nie tracisz czasu na wyszukiwanie informacji o dostawcach, nie musisz wykonywać wielu telefonów i mali do firm, tylko po to, aby dowiedzieć się czy firma ma aktualnie w ofercie to czego szukasz. Zamiast tego wypełniasz tylko 1 formularz i czekasz na oferty.
  • SZEROKA BAZA DOSTAWCÓW – w każdej z obsługiwanych przez nas branż znajduje się od 1000 do kilku tysięcy firm. Dzięki temu w konkretnej kategorii, w której znajduje się poszukiwany przez Ciebie produkt, usługa lub szkolenie, możemy zawęzić lub poszerzyć grupę odbiorców zapytania wedle Twoich potrzeb.
  • WIARYGODNA USŁUGA – dla naszych użytkowników znajdujemy najlepszych dostawców już od ponad 15 lat. Każdego miesiąca składają oni w naszych Serwisach kilkaset zapytań. Ich zaufanie to nie tylko kwestia skuteczności, ale też poszanowania prywatności: ich dane są udostępniane tylko tym dostawcom, którzy mogą odpowiedzieć na zapytanie.
  • BRAK OPŁAT – korzystanie z naszego systemu pozyskiwania ofert jest całkowicie bezpłatne.
  • PO DRUGIEJ STRONIE JEST CZŁOWIEK - mimo, że nasza technologia kojarzenia nabywców i dostawców jest zaawansowana stawiamy przede wszystkim na kontakty międzyludzkie. W każdym momencie obsługi zapytania możesz uzyskać pomoc naszego konsultanta a na etapie kontkatu z dostawcami rozmawiasz z konkretymi osobami reprezentującymi dostawców.