Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2016-07-21
Kamera IP do zaawansowanych zastosowań - Planet ICA-E8550

Rybie oko kamery PLANET ICA-E8550 pozwala na monitorowanie wszystkich zakątków wewnątrz lub na zewnątrz przy użyciu tylko jednej kamery, a tym samym oszczędza wiele tradycyjnych mechanicznych kosztów utrzymania. Funkcja e-PTZ z ICA-E8550 może pozwolić użytkownikowi powiększać, pomniejszać i przesuwać widok obrazu do badania dużych powierzchni.

Profesjonalna wysokiej jakości kamera sieciowa
ICA-E8550 to wysokiej rozdzielczości kamera do nadzoru round-the-clock. Ten sprzęt obsługuje formaty kompresji H.264 oraz MJPEG i zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczościach 5 mega pikseli z prędkością 15 klatek na sekundę (fps).

W dzień i w nocy


Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetlenia w ciągu dnia i nocy, ICA-E8550 jest wyposażona w wymienny filtr IR-cut oraz wbudowany oświetlacz podczerwieni, które umożliwiają kamerze zapewnienie koloru wideo, w każdych warunkach. ICA-E8550 jest w stanie utrzymać czyste obrazy 24 godziny na dobę.

Wyjątkowa jakość obrazu


Redukcja szumów (2DNR), technologia 2-wymiarowa, szeroki zakres dynamiki (WDR) i inne - ICA-E8550 jest w stanie filtrować intensywne podświetlenie i usunąć szumy z sygnału wideo. Powoduje to, że bardzo dobra jakość obrazu może być osiągnięta nawet w naprawdę trudnych warunkach.

Wysoki poziom ochrony na zewnątrz


Kamera wyposażona jest w standard IK10 - posiada metalową obudowę i dodatkową plastikową pokrywę. ICA-E8550 zapewnia odporność na uderzenia. Jej obudowa posiada również standard IP68 w celu ochrony korpusu aparatu przed deszczem i kurzem oraz zapewnia kamera może pracować w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Do zastosowań w trudnych warunkach

Przeznaczone do zastosowań w kolejnictwie i innych trudnych zastosowaniach, ICA-E8550 w obudowie NEMA 4X posiada certyfikat EN50155. Jest przystosowany do wytrzymania wibracji, wilgotności, kurzu i wahań temperatury - jest świetna dla dla pojazdów transportu zbiorowego.

Rozszerzone wsparcie ze specjalnego oprogramowania

Kamera ICA-E8550 IP jest w stanie zapewnić zaawansowane aplikacje monitoringu diagnostycznego z określonego oprogramowania, takiego jak analiza wideo. Obsługuje PLANET CV7-VA, oprogramowanie analityki wideo, które zostało zaprojektowane, aby osiągać więcej. Oprogramowanie pozwala na zliczanie obiektów, ludzi, brakujących przedmiotów, tworzenie wirtualnych granic i funkcje sabotażu. Po wykryciu podejrzanej aktywności, użytkownicy mogą odtwarzać oglądać te wydarzenia i wykorzystywać je jako odniesienia lub dowody w razie potrzeby.

Elastyczność i funkcjonalność instalacji zasilania


ICA-E8550 wyposażona jest w standard IEEE 802.3af Power over Ethernet i technologię, dzięki której może być zasilana z przełącznika PoE lub wtryskiwacza za pośrednictwem sieci, co eliminuje potrzebę stosowania kabli zasilających i zmniejsza koszty instalacji. Ponadto ICA-E8550 jest zgodna ze standardem ONVIF i dlatego współpracuje z innymi markami na rynku.

 

Więcej informacji odnośnie produktu oraz firmy Planet znajdziesz na stronie internetowej: http://planet.pl

 

Autor:
Mirosław Miętka
Dodał:
Planet

Czytaj także