Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Produkty promowane Chcesz promować ofertę firmy w naszym katalogu? Zapraszamy do kontaktu »

Moduł ADAM-5000/TCP

Dostawca:
Elmark Automatyka S.A.

ADAM-5000/TCP to wydajna i pomocna w skutecznym zarządzaniu danymi 8-mio slotowa kaseta na moduły kontrolno – pomiarowe oferowana przez firmę Advantech. Rozwiązanie to jest układem we/wy bazującym na sieci Ethernet i umożliwiającym zdalną...

Pozostałe produkty

Miernik mocy optycznej OLP-55

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Doskonały w instalacjach, testach a także utrzymaniu rozległych siecii światłowodowych - jednomodowych. Właściwości: * Do 900 skalibrowanych długości fa, wybierane co 1nm * Pamięć wewnętrzna mieszcząca do 1000 przeprowadzonych testów. ...

Źródło światła OLS-55

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Właściwości : * Długości emitowanego światła : 1310nm, 1550nm * Szerokość spektralna: 5nm * Typ światłowodów : 9/125 um * Jeden port - jedno modowy - wersja PC lub APC * Źródło : LASER * Regulowana moc wyjściowa : od -7dBm...

Miernik mocy optycznej OLP-6

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Właściwości: * złącze : uniwersalne 2.5mm lub jako opcja 1.25mm (do 2.5 pasuje SC, FC, ST, DIN, E2000, do 1.25 pasuj: LC, F3000) * Przetwornik pomiarowy : Ge * Wyświetlacz LCD * Jednostki pomiarowe: dB/dBm, rozdzielczość: 0.01dB ...

Miernik mocy optycznej OLP-5

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Właściwości: * złącze : uniwersalne 2.5mm lub jako opcja 1.25mm (do 2.5 pasuje SC, FC, ST, DIN, E2000, do 1.25 pasuj: LC, F3000) * Przetwornik pomiarowy : Ge * Wyświetlacz LCD * Jednostki pomiarowe: dB/dBm ,rozdzielczość: 0.01dB ...

Źródło światła OLS-6

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Właściwości: * Tryb jednomodowy * Złącze: FC/PC, SC/PC, LC/PC, LC/APC - w zależności od wybranej opcji. * Podwójne wyjście (odseparowane długości fal) * Emitowane długości fal: 1. opcja: 1310nm, 1550nm 2. opcja: 1490nm,...

Źródło światła OLS-5

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Właściwości: * Tryb mulitmodowy * Złącze ST * Emitowane długości fal: 850nm, 1310nm * Żródło światła: LED (laser class 1) * Minimalna moc wyjściwa: -20dBm * Stabilność : 0.2dB/6godz. * Modulacja : 270Hz, 1kHz, 2kHz ...

Validator NT955

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Validator NT służy do pomiarów przewodów i sieci z możliwością przeprowadzania testów prędkości i jakości łącza do 1 Gb. W dołączonym od producenta oprogramowaniu Plan-Um możemy tworzyć schematy instalacji głosowych, danych oraz wideo, które...

Tester linii i sieci IVT600

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Profesjonalny tester posiadający ogromną funkcjonalność. W jednym urządzeniu mamy wbudowane możliwości telefonów monterskich, testerów przewodów, generatorów tonów, detektorów tonów, testerów sieci aktywnych. Właściwości: Funkcje telefonu...

Mikrotelefon monterski LB255

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

LB255 to przenośny aparat monterski służący do wykonywania testów na liniach telekomunikacyjnych przez upoważnione do tego osoby. Model LB255 spełnia, zgodne ze standardami Unii Europejskiej, normy bezpieczeństwa pracy i ochrony linii...

Mikrotelefon monterski LB230

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

LB230 to przenośny aparat monterski służący do wykonywania testów na liniach telekomunikacyjnych przez upoważnione do tego osoby. Model LB230 spełnia, zgodne ze standardami Unii Europejskiej, normy bezpieczeństwa pracy i ochrony linii...

Identyfikator par KP313

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Zestaw KP 313 składa się z : * Detektora sygnału TT 300 * Generatora sygnału TG 400 Resi-Toner™ z wbudowanymi 2 przewodami zakończonymi krokodylkami, w obudowie znajduje się również gniazdo RJ umożliwiające podpięcie kabla połączeniowego z...

Identyfikator par KP105

Dostawca:
elnex - radiotelefony, testery telekomunikacyjne, testery sieci Ethernet

Generator(TG200) o największej dostępnej mocy na rynku z serii generatorów kieszonkowych !!! dzięki opcji TURBO może generować sygnały o amplitudzie kilkunastokrotnie wyższej od standardowych generatorów. Możemy nim również sprawdzać stan linii...

Zgrzewarki doczołowe i elektrooporowe do zgrzewania rur z PP,PE,PVDF

Dostawca:
SCHIELE PLAST TECHNIKA ZGRZEWANIA SP.J.

O firmie: SCHIELE PLAST SP.J. jest spółką polsko-niemiecką. Jesteśmy przedstawicielem niemieckich firm HUERNER SCHWEISSTECHNIK oraz Eugen Riexinger GmbH & Co.  znanych producentów maszyn i urządzeń do zgrzewania doczołowego i elektrooporowego...

Zapytaj o ofertę grupę odpowiednio dobranych firm z branży automatyki przemysłowej.
Wybierz dogodną dla siebie metodę złożenia zapytania:

Zadzwoń do nas

--LUB--

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy

--LUB--

Szukasz dostawcy?

Poznaj najlepsze oferty

  1. Wypełniasz krótki formularz
  2. Przekazujemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej
  3. Porównujesz oferty i wybierasz najlepszą

Usługa jest bezpłatna

Szukam oferty jako:
(opisz, czego poszukujesz)
Dane kontaktowe: