Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Produkty promowane Chcesz promować ofertę firmy w naszym katalogu? Zapraszamy do kontaktu »

- ADA-13110 - Konwerter ETHERNET na RS-232

Dostawca:
- CEL-MAR - Sp.Jawna, Zakład Informatyki i Elektroniki
Producent:
CEL-MAR

ADA-13110 - Konwerter ETHERNET na RS-232 . Opis produktu Konwerter ADA-13110 jest urządzeniem służącym do transmisji danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w interfejs RS232 przez sieć LAN/WAN. Transmisja danych odbywa się bez...

Moduł wejść binarnych SIN-8

Dostawca:
SIMEX Sp. z o.o.
Producent:
Simex

Moduł  SIN-8 umożliwia pobranie stanu 8 binarnych wejść napięciowych za pośrednictwem złącza RS-485. Może być stosowany jako moduł wejściowy w rozproszonych systemach sterowania i wizualizacji. Standardowe funkcje transmisji Modbus'owej...

Moduł komunikacyjny IFD9506

Dostawca:
Induprogress sp. z o.o.
Producent:
Delta Electronics

RS-232/485 na Modbus TCP (Ethernet) konwerter komunikacyjny.. Izolacja kanału RS-485 Obsługa protokołu Modbus TCP Obsługa parametryzacji i monitoringu poprzez przeglądarkę internetową Wirtualny port szeregowy 3 wejścia alarmowe – wysyłanie emaili...

PARANI SD1000 port szeregowy na Bluetooth

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
SENA

Parani-SD1000 umożliwia dostep do portu szeregowego RS-232 poprzez Bluetooth. Standardowy dystans transmisji dla SD-1000 wynosi 100m. Opcjonalnie dystans transmisji można zwiększyć do 1000m przy pomocy anten kierunkowych. Parani-SD1000 jest...

LS100

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
SENA

Serwer 1 portu RS-232 do sieci Ethernet. Serwery portów szeregowych, które umożliwiają dostęp do urządzeń z interfejsem RS-232 poprzez sieć Ethernet od lat są bardzo popularnym rozwiązaniem w szeroko rozumianej automatyce przemysłowej. Można...

Anybus-IC Profibus

Dostawca:
Elmark Automatyka S.A.
Producent:
HMS

Przemysłowy moduł komunikacyjny. Anybus-IC jest rodziną wymiennych układów scalonych do obsługi interfejsów sieci przemysłowych. Jest on zoptymalizowany dla urządzeń automatyki, gdzie małe wymiary i łączności z wieloma sieciami są cechami bardzo...

Maksymalna elastyczność: Wieloportowe moduły IO-Link

Dostawca:
ifm electronic sp. z o.o.
Producent:
IFM

IO-Link. Konfigurowalne funkcje wejść/wyjść cyfrowych i analogowych dzięki komunikacji IO-Link w jednym module 8 niezależnie konfigurowalnych portów wejścia/wyjścia Separacja galwaniczna napięcia pomocniczego i IO-Link Filtry wejść...

- ADA - 13040MG - Konwerter ETHERNET na RS485/422 z MODBUS GATEWAY

Dostawca:
- CEL-MAR - Sp.Jawna, Zakład Informatyki i Elektroniki
Producent:
CEL-MAR

Konwerter ADA-13040MG jest urządzeniem służącym do transmisji danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w interfejs RS485/RS422 przez sieć LAN/WAN. Praca w sieci ETHERNET może odbywać się w trybie wirtualnego portu szeregowego, mostu...

Konfiguracja i monitorowanie urządzeń IO-Link przez adapter Bluetooth

Dostawca:
ifm electronic sp. z o.o.
Producent:
IFM

IO-Link. Nowy adapter IO-Link Bluetooth pozwala na dostęp do czujników ze smartfonu* Łatwa parametryzacja i odczyt wartości procesowych oraz zdarzeń ze wszystkich urządzeń IO-Link podłączonych do mastera Bezpłatna aplikacja ifm moneo blue...

- ADA-13021 - Konwerter ETHERNET na Pętla Prądowa

Dostawca:
- CEL-MAR - Sp.Jawna, Zakład Informatyki i Elektroniki
Producent:
CEL-MAR

Konwerter ETHERNET na Pętla Prądowa. Konwerter ADA-13021 jest urządzeniem służącym do transmisji danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w interfejs pętli prądowej przez sieć LAN/WAN . Transmisja danych odbywa się bez ingerencji w format...

- ADA - 401WP -Moduł pomiarowy 1-WIRE na MODBUS-RTU

Dostawca:
- CEL-MAR - Sp.Jawna, Zakład Informatyki i Elektroniki
Producent:
CEL-MAR

ADA-401WP - Moduł pomiarowy 1-WIRE na MODBUS-RTU Opis produktu Adresowalny moduł pomiarów temperatury ADA-401WP z zaimplementowanym protokołem MODBUS-RTU umożliwia budowanie sieci z adresowalnymi węzłami na bazie magistrali RS485 i...

ThinkCore DA-660 – seria uniwersalnych komunikatorów do szafy 19-calowej

Dostawca:
Elmark Automatyka S.A.
Producent:
MOXA

Cztery modele serii DA-660 (DA-660/661/662/663) to wbudowane komputery opartych na procesorze RISC’owym przeznaczone do aplikacji przemysłowych. W zależności od modelu, komputery wyposażone są w 8 lub 16 portów szeregowych RS-232/422/485 i 2 lub 4...

Gigabitowy moduł SFP-WB10

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

SFP-WB10 to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości TX:1550nm RX:1310nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP). Specyfikacja:...

SFP-S10 moduł SFP Gigabit

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

SFP-S10  to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. SFP-S10 umożliwia transmisję danych na odległość do 10km po światłowodzie jednomodowycm. Moduł jest zgodny z...

- ADA-14110 - Bezprzewodowy Serwer Portu Szeregowego RS232 na Wi-Fi(802.11b)

Dostawca:
- CEL-MAR - Sp.Jawna, Zakład Informatyki i Elektroniki
Producent:
CEL-MAR

ADA-14110 - Bezprzewodowy Serwer Portu Szeregowego RS232 na Wi-Fi(802.11b) . Opis produktu Serwer portu szeregowego ADA-14110 jest urządzeniem służącym do transmisji danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w interfejs RS232 przez sieć...

Master IO-Link

Dostawca:
ifm electronic sp. z o.o.
Producent:
IFM

Komunikacja przemysłowa. 4-portowy master IO-Link: Inteligentne podłączanie czujników 4 porty IO-Link z pełną funkcjonalnością V1.1, trybami COM1, COM2, COM3 oraz SIO Możliwość konfigurowania mastera i urządzeń IO-Link za pomocą...

Moduł ACW-MR4

Dostawca:
SABUR Sp. z o.o.
Producent:
Atim

ACW-MR4 to moduł radiowy serii ATIM Cloud Wireless® firmy ATIM służący do transmisji impulsów z liczników (np. energii lub wody) lub monitorowania stanów urządzeń. Wyposażony jest w 4 wejścia impulsowe dla liczników (które mogą być...

Moduł ACW-LVL

Dostawca:
SABUR Sp. z o.o.
Producent:
Atim

Moduł ACW-LVLfirmy Atim umożliwia przesyłanie informacji na temat poziomu wody, śniegu lub stopnia napełnienia silosów czy zbiorników np. pojemników na śmieci. Transmisja danych realizowana jest w regularnych odstępach czasu z wykorzystaniem...

Bezprzewodowy konwerter Serial - Bluetooth

Dostawca:
Elmark Automatyka S.A.
Producent:
Anybus

Bezprzewodowy konwerter Serial - Bluetooth Zapewnia bezprzewodowe połączenie pomiędzy łączami szerergowymi RS232/422/485 za pomocą Bluetooth. Idealny do stosowania w niebezpiecznym środowisku, trudno dostępnych miejscach, na ruchomych...

Starterkit Anybus-CC

Dostawca:
Elmark Automatyka S.A.
Producent:
Anybus

Zestaw startowy Anybus CompactCom to zestaw development platformy Anybus CompactCom (Chip, Brick oraz Module), który zapewnia projektantom natychmiastowy dostęp do możliwości produktów Anybus CompactCom. Zestaw umożliwia zarówno szybką...

Popularni producenci w dziale "Moduły komunikacyjne w sieciach przemysłowych"

Zapytaj o ofertę grupę odpowiednio dobranych firm z branży automatyki przemysłowej.
Wybierz dogodną dla siebie metodę złożenia zapytania:

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy

--LUB--

Szukasz dostawcy?

Poznaj najlepsze oferty

  1. Wypełniasz krótki formularz
  2. Przekazujemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej
  3. Porównujesz oferty i wybierasz najlepszą

Usługa jest bezpłatna

Szukam oferty jako:
(opisz, czego poszukujesz)
Dane kontaktowe: