Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2019-04-03
Przedsiębiorstwo SOMER - sprzedaż i serwis narzędzi pneumatycznych

produkcja gwoździ, sztyftów i łączników

ABC SOMER, czyli krótki opis firmy

Firma Somer oferuje kompletną obsługę klienta w tematyce narzędzi pneumatycznych. Jeśli chodzi o zakup profesjonalnych narzędzi - wykwalifikowani pracownicy doradzają i pomagają wybrać produkt, który będzie spełniał oczekiwania nawet najwybredniejszych Klientów. Najczęściej podczas wyboru danego narzędzia pneumatycznego (np. gwoździarki pneumatyczne lub gwoździarki gazowe) bierze się pod uwagę żywotność urządzenia oraz jego przeznaczenie. Różne wymagania mogą mieć klienci prywatni oraz przedsiębiorstwa, czy fabryki korzystające z narzędzi pneumatycznych od kilku do nawet kilkunastu godzin dziennie. Firma Somer oferuje również serwis narzędzi pneumatycznych zarówno zakupionych w tym przedsiębiorstwie, jak również pochodzących z innego sklepu. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym, w tym również oczekiwaniom i wymaganiom, jakie mają Klienci, przedsiębiorstwo podjęło się zadania własnej produkcji. Obecnie firma to także producent gwoździ.

Narzędzia pneumatyczne – co, jak i do czego?

Narzędzia pneumatyczne zyskują coraz większą popularność zarówno w przedsiębiorstwach, jak również w gospodarstwach domowych. Decyzję o wymianie tradycyjnych narzędzi mechanicznych lub elektronarzędzi na pneumatyczne podejmuje coraz więcej osób. Powodem takich zmian jest znacznie większa wydajność podczas korzystania z narzędzi pneumatycznych, a równocześnie ich ekonomiczność. W przypadku narzędzi zasilanych sprzężonym powietrzem należy zwrócić uwagę na dużą energooszczędność, co widać przede wszystkim w przedsiębiorstwach, które wykorzystują kilka urządzeń tego typu podczas codziennej pracy. Nie umniejsza to wydajności pracy, ponieważ cechuje je zazwyczaj stosunkowo duża moc. Dodatkowo, jeśli zadbamy o prawidłowe użytkowanie i odpowiedni serwis narzędzi pneumatycznych znacząco wydłużymy okres ich użytkowania. Wygoda oraz bezpieczeństwo to kolejne zalety urządzeń pneumatycznych. Po pierwsze są one precyzyjne i można nimi obrobić całą powierzchnię (również trudno dostępne miejsca dla innych urządzeń), a po drugie ze względu na specjalne blokady cechują się bezpieczeństwem użytkowania. Zasady, dla których przedsiębiorstwa wybierają tego rodzaju narzędzia pokrywają się z tym, czym kierują się użytkownicy gospodarstw domowych.

Sprzedaż narzędzi pneumatycznych

Firmy zajmujące się sprzedażą narzędzi pneumatycznych ze względu na specyfikę tych produktów zazwyczaj ograniczają się tylko do tej jeden dziedziny. Przykładem takiej firmy jest przedsiębiorstwo SOMER, które w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie narzędzia pneumatyczne. Pod słowem narzędzia należy tutaj rozumieć zarówno urządzenia takie jak gwoździarki pneumatyczne oraz gazowe, sztyfciarki czy zszywacze, jak również potrzebne do nich łączniki: gwoździe, sztyfty, zszywki oraz łączniki specjalne. W ofercie znajdują się również: wiązarki, kompresory oraz sprężarki tłokowe.

Serwis narzędzi pneumatycznych

Przedsiębiorstwo SOMER oferuje również serwis narzędzi pneumatycznych. Bez znaczenia jest fakt, czy narzędzia zostały zakupione w tym przedsiębiorstwie, czy zostały zakupione w innym sklepie. Przy każdej naprawie pracownicy serwisu dokładają wszelkich starań, aby urządzenia wróciły do pierwotnej sprawności. Rzetelne podejście oparte na dokładności wykonywanych napraw przy użyciu oryginalnych części wpływa na wysoką jakość świadczonych usług. Firma dba również o kontakt z Klientem, ponieważ po oddaniu narzędzi pneumatycznych do serwisu i zapoznaniu się z dokładną przyczyną awarii serwisant kontaktuje się z Klientem informując czy naprawa jest opłacalna. W każdej sprawie to Klient ma ostatnie, czyli decyzje zdanie.

Pracownicy

W każdej firmie, która świadczy usługi liczą się pracownicy. To właśnie ich praca, czyli działania podejmowane na poszczególnych stanowiskach w odpowiedniej dziedzinie wpływają na jakość tych usług. Siłą przedsiębiorstwa Somer jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Osoby pracujące na poszczególnych stanowiskach to profesjonaliści w dziedzinie pneumatyki, a co najważniejsze z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Zarówno przy sprzedaży, jak również przy serwisie kompetencje pracowników gwarantują fachową obsługę oraz zadowolenie Klienta.

 

Autor:
Linkhouse
Źródło:
Linkhouse

Czytaj także