Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2022-04-15
Przejęcie Jay Electronique przez firmę Conductix-Wampfler

Udana integracja przemysłowych i bezpiecznych pilotów radiowych Jay z ofertą produktów Conductix-Wam

Firma Jay Électronique rozpoczęła swoją działalność w 1962 roku, także w bieżącym roku 2022 marka obchodzi 60-lecie istnienia.

Oferta Jay Électronique jest znana przede wszystkim w branży logistycznej i magazynowej: podstawowe urządzenia sterujące z komunikacją jednokierunkową oraz interaktywne urządzenia sterujące z komunikacją dwukierunkową. Dla różnych środowisk i wymogów bezpieczeństwa oferowane są piloty zdalnego sterowania również dla obszarów zagrożonych wybuchem (ATEX) i o poziomach bezpieczeństwa do SIL 3 PLe.

 

Zdjęcie 1: Piloty zdalnego sterowania Jay Électronique
Zdjęcie 1: Piloty zdalnego sterowania Jay Électronique

PRODUKTY JAY ELECTRONIQUE od Conductix-Wamplfer są dostępne w AUTOMATECH.

Zapraszamy do sklepu www.automatechsklep.pl, gdzie znajdą Państwo między innymi:

I. JAY PRZEMYSŁOWE SYSTEMY ZDALNEGO STEROWANIA FAIL SAFE
1. JAY Moduły operatorskie serii BETA
2. JAY Moduły operatorskie serii Gamma
3. JAY Moduły operatorskie serii PIKA
4. JAY Moduły operatorskie serii MOKA
5. JAY Bezprzewodowe przyciski stop-awaria serii RS
6. JAY Bezprzewodowe przyciski zezwolenia serii RS

II. POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA BEZPRZEWODOWE FAIL SAFE
1. JAY Modułowe, przemysłowe systemy sterowania - seria UD
2. JAY Kompaktowe systemy przemysłowe z przyciskiem stop-awaria do Ple
3. JAY Bezprzewodowe systemy transmisji sygnału logicznego

 

Zdjęcie 2: piloty zdalnego sterowania Jay Électronique
Zdjęcie 2: piloty zdalnego sterowania Jay Électronique

OFERTA JAY ÉLECTRONIQUE TERAZ DOSTĘPNA W CONDUCTIX-WAMPFLER
W lipcu 2019 roku firma Conductix-Wampfler przejęła francuską firmę Jay Electronique. Mniej więcej rok później zakres rozwiązań w zakresie radiowych pilotów bezpieczeństwa został w pełni zintegrowany z ofertą Conductix-Wampfler. Kompleksowa linia pilotów radiowych Jay, zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa aż do SIL 3 PL e, doskonale nadaje się do obsługi klientów oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie zasilania energią, transmisji danych i zdalnego sterowania, w tym zdalnego zatrzymania awaryjnego floty.
Działy zarządzania produktem, rozwoju biznesu i inżynierii pracowały ramię w ramię, aby przygotować i przeprowadzić sesje szkoleniowe z oddziałami handlowymi Conductix-Wampfler na całym świecie. Kompleksowe szkolenie zespołów sprzedażowych w zakresie rozwiązań Jay i ich zastosowania jest podstawą do solidnej integracji grupy produktów i przygotowania do globalnego wdrożenia.
Market Managerowie połączyli w pakiet pierwsze rozwiązania aplikacyjne obejmujące zasilanie energią, zarządzanie danymi i zdalne sterowanie radiowe. Dotyczą one szerokiego zakresu zastosowań, takich jak suwnice pomostowe i technologiczne, środowiska zagrożone wybuchem, ale także zautomatyzowane pojazdy kierowane i autonomiczne roboty mobilne.
Zakład firmy znajduje się w Saint-Ismier koło Grenoble we Francji. Około 60 pracowników zajmuje się rozwojem i produkcją pilotów radiowych Jay oraz ich dostawą do klientów na całym świecie poprzez globalną sieć sprzedaży i serwisu firmy Conductix-Wampfler.

O FIRMIE CONDUCTIX-WAMPFLER
Firma Conductix-Wampfler, należąca w całości do grupy Delachaux, jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji wydajnych systemów przesyłu energii i danych dla wszystkich typów urządzeń i maszyn mobilnych.
Dzięki własnym organizacjom sprzedaży oraz partnerom Conductix-Wampfler jest obecny w ponad 50 krajach na całym świecie. Łącząc globalną sieć sprzedaży z lokalnymi zespołami handlowymi i inżynieryjnymi. Conductix-Wampfler jest w stanie realizować duże, międzynarodowe projekty.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą:
tel.: (22) 753 24 80
(22) 753 24 61
mail: biuro.warszawa@automatech.pl
zamowienia@automatech.pl

www.automatech.pl
www.automatechsklep.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com

Webinary i filmy:
YouTube

Bądź na bieżąco:
Facebook
LinkedIn

 

 

Źródło: conductix.com

 

 

18.01.2022

 

Czytaj także