Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-04-16
Wkrótce w sprzedaży nowa linia produktów DDR5 producenta APACER

Efektywna technologia spełniająca potrzeby zastosowań na rynku wertykalnym

Apacer planuje wprowadzić do sprzedaży nową serię przemysłowych modułów DRAM DDR5-4800 UDIMM i RDIMM, a także PCIe Gen4 x 4 o bardzo wysokiej pojemności. Oferta obejmować będzie cztery główne kategorie wśród, których wyróżnić będzie można pamięci: serwerowe, przemysłowe, konsumenckie i do gier.

Pamięci zastosowane mogą być w sztucznej inteligencji, branzy lotniczej czy transporcie
Produkty wprowadzone do oferty CSI dedykowane będą dla firm. Będą mogły zostać wykorzystane m. in. w sztucznej inteligencji, centrach danych i aplikacjach przemysłowych. Zaspokoją potrzeby automatyki przemysłowej, inteligentnego transportu, branży lotniczej czy obronnej. Przepustowość pamięci DDR5 jest dwukrotnie większa niż w przypadku DDR4. Ultra wysoka wydajność i jeszcze więcej możliwości. Jeśli szybkość transmisji jest obliczana na początkowym poziomie 4,8 Gb/s to jest to o 50% więcej niż obecne 3,2 GB/s pamięci DDR4. Oprócz poprawy wydajności pamięci DDR5, nastąpił progres w kierunku stabilności i efektywności energetycznej. Najnowsza pamięć zostanie wydana w specyfikacji UDIMM. Następnie RDIMM, SODIMM oraz innej obsługującej procesor Intel Alder Lake 12 generacji, Xeon Sapphire Rapids-SP czy AMD Zen4 EPYC Genoa. Wprowadzenie produktów do sprzedaży otworzy nowe możliwości biznesowe z partnerami strategicznymi wielu firm. Zgodnie z planem w drugiej połowie 2021 roku dostępne będą pierwsze egzemplarze, a w 2022 r. przedstawiona zostanie szersza oferta.

Efektywna technologia spełniająca potrzeby zastosowań na rynku wertykalnym
Wytrzymałe pamięci DDR5 marki APACER mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperatur zgodnie z wymaganiami przemysłowymi. Dostępne są z wieloma powłokami ochronnymi. Zaletą produktów jest to, że działają w ekstremalnych warunkach jakie panują wewnątrz hal produkcyjnych. Sprawnie działają zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, wilgotnym środowisku oraz są odporne na wibracje.                                                                                     

Autor:
CSI S.A.
Źródło:
APACER
Dodał:
CSI S.A.

Czytaj także