Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy firm Ostatnia aktualizacja: 2019-02-22
Antaira Technologies sp. z o.o.

making connectivity simple...

MainImage
Siedziba:
Warszawa, mazowieckie
Zasięg:
Międzynarodowy
Strona firmowa:
www.antaira.pl
Firma oferuje:

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostraczać niezawodne rozwiązania dla szybko rozwijających się rynków M2M (Machine-to-Machine) oraz Industrial Ethernet. W naszej ofercie są rozwiazania dla komunikacji Ethernet 10Gb, POE+, WiFI, LTE. Jako jedyni na rynku oferujemy nawet 10 letnią gwarancję na produkty. Nasze switche zarządzalne wyróżniają się bogatą funkcjoalnoscią w rozsądnej cenie. 

Wybrane pozycje z oferty firmy

PRODUKT

APN-200 przemysłowy Access Point do sieci 802.11b/g

APN-200 przemysłowy Access Point do sieci 802.11b/g

APN-200 to przemysłowy Access Point do sieci 802.11b/g. APN-200 ma wbudowany 2 portowy switch, dzięki czemu może pracować w topologii Daisy Chain. Urządzenie można skonfigurowa jako Access Point, Bridge, lub Repeater. Konfiguracja odbywa się...

PRODUKT

FCU-3002A-WA-S8

FCU-3002A-WA-S8

niezarządzalny media konwerter Gigabit. FCU-3002A-WA-S8 to gigabitowy media konwerter z 10/100/1000TX na 1000LX WDM (wersja A). FCU-3002A-WA-S8 wykonany jest w technologii WDM i zapewnia dwukierunkową transmisję danych poprzez jedno włókno...

PRODUKT

LNP-1002C-SFP

LNP-1002C-SFP

10-Port Industrial PoE+ Gigabit Unmanaged Ethernet Switch, w/8*10/100Tx + 2*Gigabit Combo (2*10/100/1000 RJ45, and 2*100/1000 SFP Slot). LNP-1002C-SFP to 10 portowy niezarządzalny switch Ethernet. Porty 1-8 są zgodne z IEEE-802.3at...

PRODUKT

FCU-1802SC-S15

FCU-1802SC-S15

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC. FCU-1802SC-S15 to konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-F. Konwerter obsługuje połączenia half-duplex i full-duplex automatycznie dostosowująć się do urządzenia...

PRODUKT

STF-401C-CM02-T

STF-401C-CM02-T

Przemysłowy konwerter z RS-232/422/485 na światłowód, wielomodowy, 2 km, złącze SC, temp. pracy -40°C ~ 70°C. STF-401C-CM02-T Konwertery STF-401C umożliwiają wydłużenie dystansu transmisji dla RS-232 i RS-232-422/485 do 2 km poprzez światłowód...

PRODUKT

SFP-M2

SFP-M2

Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 2KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC. SFP-M2 o wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. Moduł umożliwia transmisję danych na odległość do 2km po...

Zobacz pełną ofertę (228) ›

Kontakt

Antaira Technologies sp. z o.o.

Adres: Kieślowskiego 3/U6, 02-962 Warszawa
Nr telefonu: + 48 22 379 26 16 Pokaż numer
Faks: +48 22 862 88 82, Pokaż numer
Adres e-mail: sales@antaira.pl
WWW: www.antaira.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Profil działalności firmy

1.5.2.1. Kable elektroenergetyczne niskiego napięcia
1.5.3.1. Kable sterownicze z żyłami jednodrutowymi
1.5.3.2. Kable sterownicze z żyłami wielodrutowymi
1.5.3.4. Inne kable sterownicze
1.5.5. Kable komunikacyjne
1.5.6. Światłowody
3.3.1. Komputery przemysłowe
3.3.2. Karty wejść/ wyjść do komputerów przemysłowych
3.3.3. Systemy archiwizacji danych back-upowe do komputerów przemysłowych
3.3.5. Inne elementy komputerów przemysłowych
6.1. Konwertery magistral i protokołów, mediakonwertery
6.2. Huby
6.3. Switche przemysłowe, przełączniki rack
6.4. Routery przemysłowe
6.5. Wzmacniacze (repeatery)
6.6. Multipleksery sieciowe
6.7. Separatory w sieciach przemysłowych
6.8.1. Modemy telefoniczne dla linii komutowanych
6.8.2. Modemy dla linii dzierżawionych
6.8.3. Modemy światłowodowe
6.8.4. Radiomodemy, modemy radiowe
6.8.5. Modemy GSM/GPRS
6.8.6. Inne modemy
6.9.1. Karty do komunikacyjni szeregowej
6.9.2. Karty do komunikacji w sieciach przemysłowych
6.9.3. Karty do komunikacji w sieci ethernet
6.9.4. Inne karty komunikacyjne
6.10. Serwery portów
6.11. Moduły komunikacyjne w sieciach przemysłowych
6.12. Układy radiowe, punkty dostępowe (access point)
6.13. Układy na podczerwień
6.14. Przyłącza w sieciach przemysłowych
6.15. Testery sieci
6.16. Narzędzia do montażu sieci przemysłowych
6.17. Oprogramowanie do systemów sieciowych
6.18. Osprzęt światłowodowy: konwertery, mierniki, kable itp.
6.19. inne urządzenia sieciowe
9.7.1. Konsultacje i doradztwo techniczne branżowe
9.7.2. Kosztorysowanie
9.8.6. Sieci przemysłowe, komunikacja - szkolenia

Pokaż więcej