empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy firm Ostatnia aktualizacja: 2024-04-23
Antaira Technologies sp. z o.o.

making connectivity simple...

Antaira Technologies sp. z o.o. - logo firmy w portalu automatyka.pl
Siedziba:
Warszawa, mazowieckie
Strona firmowa: WWW:
www.antaira.pl
NIP:
5222993671
Zasięg:
Międzynarodowy
Firma oferuje: Oferuje:
produkty (116)

W portalach xtech.pl od czerwca 2012

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostraczać niezawodne rozwiązania dla szybko rozwijających się rynków M2M (Machine-to-Machine) oraz Industrial Ethernet. W naszej ofercie są rozwiazania dla komunikacji Ethernet 10Gb, POE+, WiFI, LTE. Jako jedyni na rynku oferujemy nawet 10 letnią gwarancję na produkty. Nasze switche zarządzalne wyróżniają się bogatą funkcjoalnoscią w rozsądnej cenie. 

Z oferty Antaira Technologies

PRODUKT

Gigabitowy moduł SFP-WB10

Gigabitowy moduł SFP-WB10

SFP-WB10 to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości TX:1550nm RX:1310nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP). Specyfikacja:...

PRODUKT

FCU-100WA-S2

FCU-100WA-S2

wolnostojący, niezarządzalny konwerter WDM. FCU-100WA-S2 to wolnostojący konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-FX. FCU-100WA wykonany jest w technologii WDM (wersja A) dzięki czemu zapewnia dwukierunkową transmisję danych...

PRODUKT

STS-1920SI

STS-1920SI

STS-1920SI to izolator dla portu RS-232. Konwerter wyposażony jest w dwa porty DB9 męski/żeński, można więc go wpiąć pomiędzy dwa dowolne urządzenia komunikujące się poprzez RS-232. STS-1920SI można podłączyć w czasie pracy urządzeń uzyskując w...

PRODUKT

LNP-0501-M

LNP-0501-M

switch z 4 portami PoE i 1 portem światłowodowym 100FX. LNP-0501-M to 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE i 1 portem światłowodowym 100FX. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). Switch jest urządzeniem PSE...

PRODUKT

FCU-1802SC-S15

FCU-1802SC-S15

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC. FCU-1802SC-S15 to konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-F. Konwerter obsługuje połączenia half-duplex i full-duplex automatycznie dostosowująć się do urządzenia...

PRODUKT

LNP-0702G-SFP-24

LNP-0702G-SFP-24

7 portowy przemysłowy switch 4x10/100/100Tx (30W/port), 1x10/100/1000Tx, + 2x100/1000 SFP, temp. pracy od -10°C do 70°C, 12-36 VDC. LNP-0702G-SFP-24 to 7 portowy niezarządzalny switch Ethernet. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at...

Zobacz pełną ofertę Antaira Technologies (116) ›

Kontakt

Antaira Technologies sp. z o.o.

Adres: Kieślowskiego 3/U6, 02-962 Warszawa

Nr telefonu: + 48 22 862 88 81 Skopiuj

E-mail: sales@antaira.pl Skopiuj
WWW: www.antaira.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Oferta Antaira Technologies wg kategorii

1.5.2.1. Kable elektroenergetyczne niskiego napięcia
1.5.3.1. Kable sterownicze z żyłami jednodrutowymi
1.5.3.2. Kable sterownicze z żyłami wielodrutowymi
1.5.3.4. Inne kable sterownicze
1.5.5. Kable komunikacyjne
1.5.6. Światłowody
3.3.1. Komputery przemysłowe
3.3.2. Karty wejść/ wyjść do komputerów przemysłowych
3.3.3. Systemy archiwizacji danych back-upowe do komputerów przemysłowych
3.3.5. Inne elementy komputerów przemysłowych
6.1. Konwertery magistral i protokołów, mediakonwertery
6.2. Huby
6.3. Switche przemysłowe, przełączniki rack
6.4. Routery przemysłowe
6.5. Wzmacniacze (repeatery)
6.6. Multipleksery sieciowe
6.7. Separatory w sieciach przemysłowych
6.8.1. Modemy telefoniczne dla linii komutowanych
6.8.2. Modemy dla linii dzierżawionych
6.8.3. Modemy światłowodowe
6.8.4. Radiomodemy, modemy radiowe
6.8.5. Modemy GSM/GPRS
6.8.6. Inne modemy
6.9.1. Karty do komunikacyjni szeregowej
6.9.2. Karty do komunikacji w sieciach przemysłowych
6.9.3. Karty do komunikacji w sieci ethernet
6.9.4. Inne karty komunikacyjne
6.10. Serwery portów
6.11. Moduły komunikacyjne w sieciach przemysłowych
6.12. Układy radiowe, punkty dostępowe (access point)
6.13. Układy na podczerwień
6.14. Przyłącza w sieciach przemysłowych
6.15. Testery sieci
6.16. Narzędzia do montażu sieci przemysłowych
6.17. Oprogramowanie do systemów sieciowych
6.18. Osprzęt światłowodowy: konwertery, mierniki, kable itp.
6.19. inne urządzenia sieciowe
9.7.1. Konsultacje i doradztwo techniczne branżowe
9.7.2. Kosztorysowanie
9.8.6. Sieci przemysłowe, komunikacja - szkolenia

Pokaż więcej