Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy firm Ostatnia aktualizacja: 2019-02-22
Antaira Technologies sp. z o.o.

making connectivity simple...

Antaira Technologies sp. z o.o. - logo firmy w portalu automatyka.pl
Siedziba:
Warszawa, mazowieckie
Zasięg:
Międzynarodowy
Strona firmowa:
www.antaira.pl
Firma oferuje:

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostraczać niezawodne rozwiązania dla szybko rozwijających się rynków M2M (Machine-to-Machine) oraz Industrial Ethernet. W naszej ofercie są rozwiazania dla komunikacji Ethernet 10Gb, POE+, WiFI, LTE. Jako jedyni na rynku oferujemy nawet 10 letnią gwarancję na produkty. Nasze switche zarządzalne wyróżniają się bogatą funkcjoalnoscią w rozsądnej cenie. 

Wybrane pozycje z oferty firmy

PRODUKT

STE-501C serwer portu szeregowego RS-232/422/485

STE-501C serwer portu szeregowego RS-232/422/485

STE-501C umożliwia podłączenie do sieci Ethernet urządzeń z interfejsem szeregowym RS-232/422/485. STE-501C można skonfigurować na kilka sposobów, zależnie od potrzeb aplikacji. Razem z serwerem dostarczany jest wysokiej jakości driver, który...

PRODUKT

UTS-404A-SI

UTS-404A-SI

port szeregowy na USB. UTS-404A-SI to 4 porty RS-232 do magistrali USB 2.0. Wersja 404A-SI wyposażona jest w optoizolację i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Dzięki interfejsowi USB instalacja portów jest bardzo prosta a sam konwerter nie...

PRODUKT

FCU-100WB-S4

FCU-100WB-S4

niezarządzalny media konwerter. FCU-100WB-S4 to wolnostojący konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-FX. FCU-100WB wykonany jest w technologii WDM (wersja B) dzięki czemu zapewnia dwukierunkową transmisję danych poprzez jedno...

PRODUKT

FCU-1802P-SC-S30

FCU-1802P-SC-S30

FCU-1802P-SC-S30 to konwerter z 100Base-FX na 10/100Base-TX. FCU-1802P to również PoE Injector zgodny z PoE Power Sourcing Equipment. Konwerter może zasilać kamery IP, telefony IP lub punkty dostępowe AP. Jest to więc bardzo ciekawe urządzenie...

PRODUKT

SFP-M2-T

SFP-M2-T

Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 2KM / LC / 1310nm. SFP-M2-T o wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. SFP-M2-T umożliwia transmisję danych na odległość do 2 km po...

PRODUKT

FCM-3312SC

FCM-3312SC

Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC. FCM-3312SC to modułowy media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, przeznaczony do współpracy z obudową FCM-CHS2-AC. Konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji ze 100m...

Zobacz pełną ofertę (228) ›

Kontakt

Antaira Technologies sp. z o.o.

Adres: Kieślowskiego 3/U6, 02-962 Warszawa

Nr telefonu: + 48 22 379 26 16 Skopiuj

Faks: +48 22 862 88 82, Pokaż numer Skopiuj

E-mail: sales@antaira.pl Skopiuj
WWW: www.antaira.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Profil działalności firmy

1.5.2.1. Kable elektroenergetyczne niskiego napięcia
1.5.3.1. Kable sterownicze z żyłami jednodrutowymi
1.5.3.2. Kable sterownicze z żyłami wielodrutowymi
1.5.3.4. Inne kable sterownicze
1.5.5. Kable komunikacyjne
1.5.6. Światłowody
3.3.1. Komputery przemysłowe
3.3.2. Karty wejść/ wyjść do komputerów przemysłowych
3.3.3. Systemy archiwizacji danych back-upowe do komputerów przemysłowych
3.3.5. Inne elementy komputerów przemysłowych
6.1. Konwertery magistral i protokołów, mediakonwertery
6.2. Huby
6.3. Switche przemysłowe, przełączniki rack
6.4. Routery przemysłowe
6.5. Wzmacniacze (repeatery)
6.6. Multipleksery sieciowe
6.7. Separatory w sieciach przemysłowych
6.8.1. Modemy telefoniczne dla linii komutowanych
6.8.2. Modemy dla linii dzierżawionych
6.8.3. Modemy światłowodowe
6.8.4. Radiomodemy, modemy radiowe
6.8.5. Modemy GSM/GPRS
6.8.6. Inne modemy
6.9.1. Karty do komunikacyjni szeregowej
6.9.2. Karty do komunikacji w sieciach przemysłowych
6.9.3. Karty do komunikacji w sieci ethernet
6.9.4. Inne karty komunikacyjne
6.10. Serwery portów
6.11. Moduły komunikacyjne w sieciach przemysłowych
6.12. Układy radiowe, punkty dostępowe (access point)
6.13. Układy na podczerwień
6.14. Przyłącza w sieciach przemysłowych
6.15. Testery sieci
6.16. Narzędzia do montażu sieci przemysłowych
6.17. Oprogramowanie do systemów sieciowych
6.18. Osprzęt światłowodowy: konwertery, mierniki, kable itp.
6.19. inne urządzenia sieciowe
9.7.1. Konsultacje i doradztwo techniczne branżowe
9.7.2. Kosztorysowanie
9.8.6. Sieci przemysłowe, komunikacja - szkolenia

Pokaż więcej