Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-11-07
B&R na targach SPS IPC Drives 2018

Pełne zintegrowanie z systemami B&R. Kompleksowe portfolio systemu wizyjnego maszyn.

W hali numer 7, na stoisku 206/114, podczas tegorocznych targów SPS IPC Drives, B&R zaprezentuje inteligentne kamery, innowacyjne oświetlenie oraz zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć kompleksowe rozwiązanie systemu wizyjnego maszyn, które jest w pełni zintegrowane z systemami sterowania B&R. Ponadto eksponowane na stoisku będą również rozwiązania, które obejmują aplikację w chmurze dla producentów maszyn, bezpieczeństwo współpracy człowiek-maszyna oraz robotykę w pełni zintegrowaną z systemami B&R.

Pierwsza aplikacja w chmurze od B&R pozwala producentom maszyn gromadzić dane z globalnej floty przez całą dobę i wyświetlać je na dogodnym pulpicie. Dzięki tym danym konstruktorzy mogą łatwo zoptymalizować maszynę, uzyskać wyższy poziom obsługi swoich klientów oraz zyskać nowe źródło przychodów. Ponadto aplikacja w chmurze wskazuje, gdzie konieczna jest konserwacja i stanowi podstawę dla zindywidualizowanej obsługi serwisowej.

Współpraca między człowiekiem a maszyną

B&R jest pierwszym producentem inteligentnych systemów transportowych umożliwiających wprowadzenie współpracy pomiędzy ludźmi a maszynami. Pięć zintegrowanych funkcji bezpieczeństwa umożliwia ludziom pracę bezpośrednio wzdłuż toru bez barier bezpieczeństwa - nie obniżając przy tym produktywności.

Na stoisku zaprezentowane zostaną w pełni zintegrowane roboty

B&R poszerza zakres robotów płynnie i w pełni zintegrowanych ze swoim portfolio automatyki. Odwiedzający targi, będą mogli zobaczyć na stanowisku B&R, w jaki sposób roboty różnych producentów są bezproblemowo zintegrowane z systemem sterowania B&R z wykorzystaniem openROBOTICS. Zaprezentowany zostanie zakres kinematyki od robotów do aplikacji typu "pick and place" do różnych robotów 6-osiowych.

Kategoria wydarzenia:

Inne

Terminy wydarzenia

Dodane przez

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

Adres: ul. S. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań
Nr telefonu: (061) 846 05 00 Pokaż numer
Faks: (061) 846 05 01 Pokaż numer
Adres e-mail: office.pl@br-automation.com
WWW: www.br-automation.com

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe