empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2024-04-09
CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0
Najbliższy termin:
18 - 19.06.2024, Mielec
CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0

CSI S.A. podczas trwania dwóch konferencji zaprezentuje innowacyjne rozwiązania wśród których wyróżnić można obudowy, szafy i kasety przemysłowe. Podczas trwania tak ważnych wydarzeń w regionie na pytania odpowie Wiktor Kozioł, inżynier z ponad 20 – letnim doświadczeniem w tej ścisłej dziedzinie. Jako osoba, która współpracuje z klientami na terenie całej Polski od wielu lat i wdrożyła zamówienia w setkach firm m.in. z branży spożywczej, wojskowej, farmaceutycznej, logistycznej, transportowej pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie do specyfiki prowadzonego biznesu. W zakresie dostarczania klientom specjalistycznych szaf sterowniczych, telekomunikacyjnych czy też kaset przemysłowych CSI S.A. posiada ponad 30-letnie doświadczenie na polskim rynku. Co ważne na życzenie każdego klienta istnieje możliwość przygotowania magazynu z dostępem do produktów w krótkim czasie. Magazyn zlokalizowany jest w Krakowie, co znacznie skraca czas dostawy.


CSI S.A. na dwóch konferencjach w Mielcu

Jednym z produktów na temat którego będzie można porozmawiać to szafa Varistar CP MIL jako rozwiązanie odporne na wstrząsy i wibracje. Firma nVent SCHROFF wprowadziła do swojej oferty wytrzymałe przemysłowe szafy serii Varistar CP MIL ze stopniem ochrony IP55, specjalnie dedykowane dla branży militarnej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na niezawodną ochronę zaawansowanych systemów elektronicznych. Co więcej, zostały przetestowane i certyfikowane tak, aby spełnić wymagania najbardziej ekstremalnych warunków środowiskowych. Posiadają certyfikaty wymagane dla branży militarnej: MIL-DTL 901E, MIL-STD 167-1A, MIL-STD 810H, MIL-STD 461G.
Szafy przemysłowe są odporne na silne wstrząsy, drgania a także zakłócenia elektromagnetyczne. Wytrzymują wibracje w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w pojazdach mobilnych czy wpływających jednostkach morskich (MIL-STD-167-1A). Przetestowano je pod kątem odporności na korozję i zdolność zabezpieczenia elektroniki przed degradacją i rdzą w agresywnym środowisku morskim. Drzwi szafy mogą być wyposażone w zamek, który współpracuje z systemem zdalnego zarządzania dostępem w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Istnieje możliwość zaprojektowania szafy Varistar CP MIL według własnych potrzeb zgodnie z możliwościami technologicznymi producenta w obszarze zmiany koloru, wykonania wycięć czy dopasowania zamków. Dostępnych jest kilka rodzajów paneli wentylacyjnych zapewniających odpowiednie warunki termalne wewnątrz szafy. Ciekawą opcją jest również możliwość zastosowania zintegrowanych z szafą wodno-powietrznych wymienników ciepła, umożliwiających uzyskanie o wiele większej mocy chłodzącej w porównaniu do standardowych wentylatorów.

Zapraszamy do rejestracji. Wystarczy wysłać formularz wraz z własnymi danymi, aby dołączyć do uczestników wydarzenia

18 czerwca 2024 rok, Mielec – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych"

Link do formularza: https://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2024-mielec/

19 czerwca 2024 rok, Mielec – „Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0"
Link do formularza: https://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja-robotyzacja-2024-mielec/


Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które jest całkowicie bezpłatne. Oprócz możliwości rozmów ze specjalistami czekać na Państwa będą prezentacje i warsztaty.

Do zobaczenia w Mielcu!

Miejsce konferencji:
Hotel Atena Mielec
Przemysłowa 67
39-300 Mielec

Dowiedz się więcej: www.axonmedia.pl

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

18-19 cze 2024
Hotel Atena Mielec, Przemysłowa 67 39-300 Mielec, Mielec, Polska

Dodane przez

CSI S.A.

Adres: Sosnowiecka 89, 31-345 Kraków

Nr telefonu: 12 390 61 80 Skopiuj

Faks: 12 638 37 52 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: kontakt@csi.pl Skopiuj
WWW: www.csi.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe