Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-02-04
Dni Otwarte: BALLUFF / FANUC / LENZE / SCHUNK

Nowoczesna automatyka przemysłowa i roboty

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez cztery największe firmy technologiczne na świecie – BALLUFF, FANUC, LENZE I SCHUNK!

To doskonała okazja na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia praktyków automatyki i robotyki 4 firm w jednym miejscu. Poznasz najnowocześniejsze rozwiązania, które z powodzeniem są stosowane na całym świecie, a które mogą przyczynić się do rozwoju Twojej firmy!


Poznaj świat automatyki przemysłowej i robotów!


To już trzecia edycja DNI OTWARTYCH, która odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Katowicach w siedzibie firmy Lenze. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Opowiemy o obserwowanych trendach w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, dowiesz się, jakie stoją przed nami wyzwania rynkowe i jak możemy obrócić je na własną korzyść.


Automatyka i robotyzacja to nowa era produkcji, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. BALLUFF, FANUC, LENZE i SHCUNK dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw.


Stąd też idea wspólnego wydarzenia, gdzie każda z tych czterech firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczenie i w praktyce pokazać jak to wszystko może działać. Zainteresowany? Rejestracji możesz dokonać klikając TUTAJ.

Program DNI OTWARTYCH


Program DNI OTWARTYCH został podzielony na dwie części, gdzie najpierw zaprezentowana zostanie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom.


Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny i firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu oraz do użytkowników końcowych maszyn i robotów.

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania z praktykami z zakresu automatyki i robotyzacji!

Link do zapisu: https://evenea.pl/event/automatykairoboty/

Kategoria wydarzenia:

Dni otwarte

Terminy wydarzenia

Dodane przez

Lenze Polska Sp. z o.o.

Adres: Roździeńskiego 188 b, 40-203 Katowice
Nr telefonu: (032) 203 97 73 Pokaż numer
Faks: (032) 781 01 80 Pokaż numer
Adres e-mail: biuro.pl@lenze.com
WWW: www.lenze.com

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe