Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2021-05-04
Druk 3D metodą SLS - zastosowania oraz możliwe formy dofinansowania planowanej inwestycji

Bezpłatny webinar BIBUS MENOS

Czym jest technologia SLS, oraz gdzie i w jakich momentach można ją wykorzystywać, a także o dostępnych dofinansowaniach dowiecie się Państwo z naszych webinarów. Zamierzamy przekazać Państwu kompleksową dawkę informacji, od podstawowych cech technologii, przez przybliżenie dedykowanych jej systemów i urządzeń peryferyjnych, po optymalne ścieżki wsparcia inwestycji środkami z PARP.

Technologia SLS bardzo szybko zdobywa przestrzeń jako element przemysłu 4.0., świetnie wpisując się w cyfrową transformację dzięki olbrzymiemu potencjałowi pozwalającemu optymalizować procesy produkcyjne, a także zapewniając bezpieczeństwo w przypadku przerwania łańcucha dostaw. Produkcja krótkoseryjna już dziś stanowi rozwiązanie dla wielu problemów, a rosnące możliwości zarówno jeśli chodzi o parametry techniczne materiałów jak i wydajność systemów druku 3D będą tylko ten trend napędzać.

BIBUS MENOS, wielokrotny zdobywca nagrody dla najlepszego polskiego dystrybutora przemysłowych drukarek 3D, zaprasza na bezpłatne webinarium, które ma za zadanie kompleksowo zaprezentować wszelkie aspekty zastosowania technologii SLS.

Spotkanie online poprowadzi Tomasz Weis, Kierownik Działu 3D w BIBUS MENOS. W ramach wprowadzenia omówione zostaną podstawowe cechy technologii SLS. Dokonamy przeglądu materiałów do zastosowań w druku 3D w tej technologii. Następnie przybliżymy dedykowane tej technologii systemy i urządzenia peryferyjne do post produkcji. Spotkanie zakończy się przedstawieniem informacji na temat możliwych form dofinansowania zakupu rozwiązań i drukarek SLS.

Wydarzenie odbędzie się 29.04.2021 r. o godzinie 14.00. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Link do zapisów na webinarium tutaj

Kategoria wydarzenia:

Inne

Terminy wydarzenia

Dodane przez

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

Wydruki 3D
Adres: ul. Spadochroniarzy 18, 80-298 Gdańsk

Nr telefonu: +48 58 660 95 95 Skopiuj

E-mail: wydruki3d@bibusmenos.pl Skopiuj
WWW: drukarki3d.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe