Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-04-18
Nie przegap majowych Konferencji Technicznych dla przemysłu i logistyki

„Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji" oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu – te dwie konferencje skierowane do przedstawicieli przemysłu godne są uwagi w majowym kalendarzu spotkań branżowych.

Czwarta edycja Konferencji Technicznych nabiera tempa. Kalendarium wydarzeń Axon Media zbliża się do półmetka, zapełniając sale uczestnikami poszukującymi nowej wiedzy i praktycznych przykładów z zakresu optymalizacji i unowocześniania produkcji.

Wydarzenia dedykowane są dla przedstawicieli działów produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm będą mieli możliwość wziąć udział w dwóch wydarzeniach.

W maju wystarczy poświęcić jeden dzień, by skorzystać z konsultacji z praktykami z najważniejszych firm z branży maintenance, przeprowadzić testy najnowszych produktów i rozwiązań oraz odbyć skuteczny networking.

Pierwsza konferencja – Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji – odbędzie się 16 maja w Gdyni. Inteligentna komunikacja, rozwiązania sieciowe i aplikacje zrobotyzowane, roboty współpracujące, hybrydowe bezpieczeństwo to tylko kilka zagadnień z szerokiego programu wydarzenia.

Z kolei 24 maja w Poznaniu odbędzie się konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych". W programie m.in. przypadki z zakresu efektywnych rozwiązań i trendów w UR, optymalizacja pracy warsztatu, redukcja czasów przestojów, parametryzacja, sprężone powietrze, technologie ultradźwiękowe i kamery termowizyjne.

Oba wydarzenia skupią praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach. Wśród nich są eksperci z takich firm, jak: Berner, OMRON Electronics, Balluff, Turck, Pepperl+Fuchs, Elmark Automatyka, Pilz, 7bar, Impex-Saro, BEKO Technologies, FANUC, Techem, B&R Automatyka Przemysłowa, igus, Simex,Güdel, Murrelektronik,Pneumat System, SIBA oraz wielu innych.

Prelekcje uzupełniają praktyczne warsztaty oraz stoiska wystawiennicze wiodących firm z branży przemysłowej. Dzięki takiej formule uczestnicy mają możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych produktów oraz rozwiązań.

Zapraszamy do rejestracji online. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły o konferencji oraz warsztatach na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pll Wstęp jest bezpłatny.

Organizator wydarzenia, Axon Media Group, który jest wiodącym organizatorem spotkań szkoleniowo-konferencyjnych dla branż produkcyjnych.

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

Organizator

.

.
Nr telefonu: 606 340 221 Pokaż numer
Faks: (22) 350 68 46 Pokaż numer
Adres e-mail: dominika.redlicka@axonmedia.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe