Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-01-12
Targi Elektrotechnika – 5-7 lutego 2020

Targi Elektrotechnika 2020 to przestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności. Wydarzenie skierowane jest do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Oprócz atrakcyjnej przestrzeni wystawienniczej, Targi Elektrotechnika, a także odbywające się w tym samym czasie Targi Światło, oferują możliwość prowadzenia szkoleń, konferencji i warsztatów. Każdego roku bierze w nich udział blisko 2 tys. specjalistów – instalatorów, inżynierów budownictwa, inżynierów elektryki, inspektorów nadzoru, architektów, projektantów, inwestorów czy deweloperów. To doskonała okazja, by zaprezentować swoją ofertę i dotrzeć do dedykowanej grupy odbiorców.

Podczas Targów Elektrotechnika 2020 odbędą się m.in. specjalistyczne warsztaty BIM z zakresu instalacji elektrycznych i oświetleniowych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także odnawialnych źródeł energii – OZE. Ponadto dla specjalistów dostępne będą szkolenia z obszaru automatyki budynkowej, a w przestrzeni Wnętrza Otwartego będzie można zobaczyć praktyczne zastosowanie rozwiązań z zakresu BMS i HMS.

Przestrzeń wystawiennicza podzielona będzie na 4 strefy dedykowane tematom: Elektromobilności, OZE, Automatyki Budowlanej oraz Oświetlenia Terenów Publicznych.

W ramach tych stref prezentowane będą pojazdy elektryczne, stacje ładowania oraz poruszane zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i zarządzania stacjami. W ramach Elektromobilności odbędą się również warsztaty i sesje dla samorządów.

Więcej informacji: www.elektroinstalacje.pl

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

Targi Elektrotechnika

.

Faks: . Pokaż numer Skopiuj

E-mail: p.kunicka@lightscape.pl Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe