Targi Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska 2015 to unikatowe wydarzenie w Poznaniu, podczas którego spotykają się specjaliści z najważniejszych gałęzi światowego przemysłu.
W dniach 9-12 czerwca 2015 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny staną się platformą do wymiany cennych doświadczeń oraz możliwością spotkań z partnerami z całego świata, wśród których obecna będzie firma WObit.
Specjaliści WObit będą oczekiwali na Państwa w Pawilonie 7 przy stoisku 37 przez pierwsze trzy dni w godzinach od 9:00 do 17:00, natomiast 12 czerwca od 9:00 do 16:00. Na naszym stoisku zaprezentowane zostaną m.in. nowy robot Tower TR300 wraz z robotem kartezjańskim w procesie paletyzacji.
Zwiedzający będą mogli zobaczyć podczas pracy także czujniki temperatury, koloru, mikrometr optyczny oraz skaner laserowy. Na stoisku gościć będziemy również bolid elektryczny zespołu Silesian Greenpower z Politechniki Śląskiej, którego WObit jest jednym ze sponsorów.
Liczne seminaria, konferencje, debaty oraz prezentacja nowości to wydarzenia, dla których warto odwiedzić Targi ITM 2015.
Zapraszamy serdecznie!
Zespół firmy WObit
Kategoria wydarzenia:
Inne
Terminy wydarzenia
Dodane przez
WObit E.K. Ober
- Adres: Dęborzyce 16, 62-045 Pniewy
-
Nr telefonu: 61 22 27 410
Nr telefonu: 61 22 27 422
-
Faks: 61 22 27 439
- E-mail: wobit@wobit.com.pl
- WWW: www.wobit.com.pl
Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl