empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Faulhaber Polska. To nie sztuczka. To inżynieria.
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2024-05-16
WObit na targach MODERNLOG

Stoisko 9 w pawilonie 8 na targach MODERNLOG to obowiązkowy punkt na mapie wszystkich poszukujących rozwiązań, które zoptymalizują procesy intralogistyczne.

Na stoisku WObit będzie można zapoznać się ze współpracującymi robotami mobilnymi MOBOT®, które ciągną ładunki, unoszą je i transportują na sobie, a przede wszystkim ze sobą współpracują. Zaprezentujemy MOBOT®y z napędem omnikierunkowym oraz różnicowym, w tym MOBOT® FlatRunner MW Light oraz najnowszego MOBOT® TRANSPORTER T15 z systemem ładowania indukcyjnego firmy Wiferion.

Ważną częścią strefy pokazowej będzie stanowisko z robotem MOBOT® TRANSPORTER U1, przygotowane z naszym partnerem, firmą NS FLOW, dostarczającą kompleksowe rozwiązania AR dla przedsiębiorstw przemysłowych. To innowacyjne rozwiązanie zdalnego wsparcia naszych ekspertów, w którym wykorzystujemy wspomaganą rzeczywistość. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli przetestować działanie tego systemu. Będziemy je również omawiać podczas pokazów na żywo odbywających się co godzinę (pierwszy pokaz o 09:30, ostatni o 15:30, ostatniego dnia targów o 13:30), przez wszystkie dni targowe.

Cała strefa pokazowa będzie wyznaczona bezpiecznymi barierami dostarczonymi przez naszych partnerów firmy MPM Polska i TROAX, a dostęp do niej zapewni bezpieczny zamek od Euchner.

 

Kategoria wydarzenia:

Inne

Terminy wydarzenia

Dodane przez

WObit E.J. Ober

Adres: Dęborzyce 16, 62-045 Pniewy

Nr telefonu: 61 22 27 410 Skopiuj

Nr telefonu: 61 22 27 422 Skopiuj

Faks: 61 22 27 439 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: wobit@wobit.com.pl Skopiuj
WWW: www.wobit.com.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe