Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-03-17
XI Dni Druku 3D

Dni Druku 3D w Kielcach to największe wydarzenie tego typu w Europie środkowo–wschodniej.

Jest to wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „WSPAK" a teraz jest największym wydarzeniem tej branży w Europie środkowo-wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest SIT Polska.

Dni Druku 3D organizowane co roku podczas tzw. „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce" potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za najważniejszą i największą tego typu imprezę nie tylko w Polsce, ale i Europie środkowo-wschodniej. Z roku na rok gromadzą coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ostatnią edycję obejrzało przez trzy dni ponad 16 tysięcy zwiedzających.

W targach uczestniczyli również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawili się na nich wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z roku na rok wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Ostatnia edycja była wyjątkowa z uwagi na kolejne programy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Wiele podmiotów związanych z przemysłem, edukacją i innymi branżami miało okazję znalezienia możliwości wdrożenia nowych technologii.

Dodatkowe informacje o Dniach Druku 3D oraz zgłoszenia dla wystawców: www.dnidruku3d.pl

Targi Druku 3D organizowane są w ramach „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce" – cyklu przemysłowych imprez w skład której wchodzą jeszcze: stom-TOOL, stom-BLECH & CUTTING, stom-ROBOTICS, stom-LASER, SPAWALNICTWO, WirtoProcesy, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-stom oraz Targi TEiA.

Na kolejną edycję Dni Druku 3D zapraszamy do Kielc w dniach 31 marca do 2 kwietnia 2020 r.

Link do targów: https://www.targikielce.pl/dni-druku-3d

 

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

Dni Druku 3D

Nr telefonu: 535-134-043 Pokaż numer
Adres e-mail: pawel.rokita@sitpolska.org

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe