Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-03-16
XXVIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM

XXVII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, które odbyły się w od 26 do 28 marca 2019 mają w branży opinię jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo–Wschodniej.

Podczas kolejnej wystawy przemysłu pomiarowego w Targach Kielce 14 tysięcy zwiedzających miało możliwość zobaczenia innowacyjnych metod pomiarowych, aparatury do prób niszczących oraz oprzyrządowania analitycznego.

control-stom
W halach wystawienniczych można było zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu.

Oprócz najlepszych firm i światowych marek, na targach CONTROL-STOM zaprezentowały się instytucje szkoleniowe, instytuty, stowarzyszenia i wydawnictwa branżowe.

Tradycyjnie wystawa jest częścią „Przemysłowej Wiosny" czyli targom związanym z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY oraz DNI DRUKU 3D.

Link do targów: https://www.targikielce.pl/control-stom

 

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

CONTROL-STOM

Nr telefonu: (41) 365 12 14, 696 084 313 Pokaż numer
Adres e-mail: adamczyk.joanna@targikielce.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe