Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2023-03-07
Zapraszamy do udziału w konferencjach Axon Media
Zapraszamy do udziału w konferencjach Axon Media

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku dwuosobowy skład naszych ekspertów będzie reprezentował CSI S.A. nie na jednej, ale aż na dwóch konferencjach technicznych - 15 i 16 marca! Zapraszamy do udziału w konferencjach Axon Media.

Konferencje Techniczne „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych" oraz "Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0" w Starachowicach są wyjątkowym wydarzeniem branżowym na mapie Polski. Nie może nas zatem tam zabraknąć. Tematem przewodnim Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych" będzie kompleksowe zarządzanie majątkiem technicznym przedsiębiorstw. Wydarzenie zgromadzi  specjalistów UR z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska. Podczas Konferencji Technicznej „Automatyzacja i Robotyzacja produkcji - Kierunek Przemysł 4.0" specjaliści podzielą się praktyczną wiedzą, popartą przykładami z zakresu automatyki przemysłowej oraz cyfryzacji procesów przemysłowych. Co więcej, zostaną zaprezentowane obecne trendy w obszarze robotyki i najnowsze techniki napędowe i sterowania w procesach produkcyjnych.

W ciągu dwudniowej konferencji technicznej zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania firmy nVent Schroff. Porozmawiamy o kompletnych rozwiązaniach dla przemysłu oraz o tym, jak podtrzymać ciągłość dostaw w przedsiębiorstwie przy zachowaniu ekonomicznych rozwiązań. Wraz z Axon Media gwarantujemy praktyczną formułę dwudniowego wydarzenia, składającą się z prelekcji eksperckich oraz warsztatów technicznych. Obecność stoisk konsultacyjnych umożliwia zdobycie praktycznych wskazówek oraz nawiązanie wartościowych relacji biznesowych. Konferencje techniczne będą doskonałą okazją na wymianę doświadczeń z innymi specjalistami z branży oraz na poszerzenie wiedzy o najaktualniejsze trendy. Ponadto każdy uczestnik konferencji otrzyma zaproszenie na targi ITM Industry Europe, trwające od 30 maja do 2 czerwca 2023 roku.

Jako dostawca z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku z powodzeniem zrealizowaliśmy setki tysięcy projektów dla naszych klientów. W związku z tym, zapraszamy na prezentację produktów oraz rozmowy z naszymi inżynierami podczas targów. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach zorganizowanych przez Axon Media Group, którego jesteśmy wieloletnim Partnerem. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

Dodane przez

CSI S.A.

Adres: Sosnowiecka 89, 31-345 Kraków

Nr telefonu: 12 390 61 80 Skopiuj

Faks: 12 638 37 52 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: kontakt@csi.pl Skopiuj
WWW: www.csi.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe