6ES7134-4GB52-0AB0
Dostępny natychmiast!
Producent:
Siemens
6ES7134-4GB52-0AB0
SIEMENS
6ES7-134-4GB52-0AB0 Siemens SIMATIC DP Series Analogue Electronic Module, 225 mA/10 mA, 24 V dc, 0.1 ms, 15 x 81 x 52 mm Brand / Manufacturer: Siemens product type: Analogue Electronic Module series: SIMATIC DP number of contributions: 2 type of contribution: Analogue module type: Analogue Electronic Module input current: 225 mA;10 mA supply voltage: 24 V dc switch-on time: 0.1 ms Size: 15 x 81 x 52 mm