CM150DY-24H
Dostępny natychmiast!
Producent:
Mitsubishi Electric
CM150DY-24H
MITSUBISHI
CM150DY-24H Mitsubishi, IGBT Module, 1200 V, 150 A, 1100 W, Chassis Mount, 94 x 48 x 29 mm Brand / Manufacturer: Mitsubishi product type: IGBT Module rated voltage: 1200 V current rating: 150 A power classification: 1100 W type of attachment: Chassis Mount