Enkoder ATEX 2, 22 IO-LINK UCF-LK00B-1516-L10S-PRM
Producent:
POSITAL FRABA
Podstawowe parametry:
Interfejs: IO-Link
Zasilanie: 18 - 32 VDC
Liczba obrotów: 0 bit (1 obrót), 15 bit (32768 obrotów)
Rozdzielczość: 16 bit (65536 pozycji)
Stopień ochrony: IP66/67
Materiał: aluminium / stal nierdzewna
Typ kołnierza: Z wałem pełnym (zaciskowym)
Wymiar kołnierza: ø 58 mm
Wymiar wałka: ø 10 mm
Typ przyłącza: Złącze M12 1x
Certyfikaty: ATEX (strefa: 2, 22), CE, UL
Skontaktuj się z dystrybutorem
Dystrybutor
AP Automatyka S.C.
Adres: ul. Ignacego Wegnera 2F / 4, 62-100 Wągrowiec