HDS02.2-W040N-HS12-01-FW
Dostępny natychmiast!
Producent:
Bosch Rexroth
HDS02.2-W040N-HS12-01-FW
BOSCH REXROTH
HDS02.2-W040N-HS12-01-FW Indramat Drive Controller 20 to 30 V dc 40 A Brand / Manufacturer: Indramat product type: Drive Controller control function: Servo Control supply voltage: 20 to 30 V dc current rating: 40 A width: 50 mm depth: 308 mm height: 554 mm minimum operating temperature: 5 °C maximum working temperature: 45 °C power classification: 40 W