Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2008-03-05
HIRSCHMANN: switch RS20-0900MMM2SDAE 9 portów 3xFX 6xTX
HIRSCHMANN: switch RS20-0900MMM2SDAE 9 portów 3xFX 6xTX
Producent:
Hirschmann
RS20-0900MMM2SDAE 9 portowy, przemysłowy przełącznik światłowodowy. Posiada 3 porty światłowodowe 100Base-FX ze złączem SC i 6 portów miedzianych 10/100Base-TX ze złączem RJ45.

Opis produktu
Switch przemysłowy do instalacji na szynę DIN rail (TS35), brak wentylatorów, Software Layer 2 Enhanced, 9 portowy, przemysłowy przełącznik z czego 3 porty są światłowodowe 100Base-FX ze złączem SC pozostałe 6 portów miedzianych 10/100Base-TX ze złączem RJ45. Przełącznik pracujący z prędkościami Ethernet/Fast Ethernet zgodnie z IEEE 802.3 kompaktowy (w zwartej obudowie), zarządzalny,

Pozostałe interfejsy
Zasilanie/sygnalizacja:
- przekaźnik sygnalizacyjny 1 x, 6-pinowe złącze;
- V.24 interfejs 1 x RJ11do zarządzania
- USB interfejs do zapisywania konfiguracji w ACA21-USB

Długości przewodów
- Światłówód wielodomowy (MM) 50/125 µm 0 - 5000 m,
- Światłówód wielodomowy (MM) 62.5/125 µm 0 - 4000 m,
- Przewód miedziany 0 - 100m

Topologie sieci
Magistrala, topologia gwiazdy, struktury redundantne HIPER-Ring < 0.3 s, Coupling <0,15s, RSTP

Wymogi zasilania
Napięcie: 12/24/48 V DC (9,6-60) V i 24 V AC (18-30) V, pobór prądu przy 24 V DC 496mA, pobór prądu przy 48 V DC 75mA

Software
- Zarządzenie przez: interfejs szeregowy, przeglądarkę internetową, SNMP V1/V2, HiVision, telnet
- Diagnostyka: diody sygnalizacyjne, log-file, syslog, przekaźnik, RMON, mirror portu, topology discovery 802.1AB, disable learning
- Konfiguracja: Linia komend (CLI), TELNET, BootP, DHCP, DHCP option 82, HIDiscovery, auto-configuration adapter (ACA21-USB)
- Bezpieczeństwo: Port security (IP i MAC), SNMP V3 (bez szyfracji)
- Redundancja: HIPER-ring (struktura ringu), MRP (IEC-ring functionality), RSTP 802.1w, protokoły redundancji network/ring coupling, dual homing, redundantne zasilanie 24 V
- Filtracja: QoS 4 classes, nadawanie priorytetów (IEEE 802.1D/p), VLAN (IEEE 802.1Q), multicast (IGMP snooping/querier), multicast detection unknown multicast, broadcast limiter, fast aging
- Protokoły przemysłowe: EtherNet/IP i PROFINET zgodność, konfiguracja i diagnostyka przez oprogramowanie STEP7 lub Control Logix
- Czas rzeczywisty: SNTP serwer

Warunki pracy
Temperatura pracy: 0º do +60ºC
Temperatura przechowywania: -40º do +70ºC
Względna wilgotność (bez kondensacji) 10% do 95%
MTBF 42.7 lata (MIL-HDBK-217F)

Konstrukcja
Wymiary (Sz x W x Gł) 74 x 131 x 111
Montaż DIN Rail
Waga 440 g
Klasa protekcji IP20

Stabilność mechaniczna
IEC 60068-2-27 shock 15 g, 11 ms duration, 18 schocks IEC 60068-2-6 vibration 1 mm, 2 Hz - 13.2 Hz, 90 min.; 0.7g, 13,2 Hz - 100 Hz, 90 min.; 3.5 mm, 3 Hz - 9 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.; 1g, 9 Hz - 150 Hz, 10 cycles, 1 octave/min.

Kompatybilność elektromagnetyczna
EN 61000-4-2 electrostatic discharge (ESD) 6 kV contact discharge, 8kV air discharge EN 61000-4-3 electromagnetic field 10 V/m (80 - 1000 MHz) EN 61000-4-4 fast transients (burst) 2 kV power line, 1 kV data line EN 61000-4-5 surge voltage power line: 2kV (line/earth), 1kV (line/line), 1kV data line EN 61000-4-6 conducted immunity 3 V (10 kHz - 150 kHz), 10 V (150 kHz - 80 MHz)
FCC CFR47 Part 15 FCC CFR47 Part 15 EN 55022 EN 55022 Class A

Certyfikaty
Safety of industrial control equipment cUL 508 Hazardous locations cUL 1604 Class1 Div 2

Akcesoria
Zasilacze: RPS 30, RPS 80 EEC, RPS 120 EEC, kabel do zarządzania, Oprogramowanie zarządzające HiVision, adapter USB (ACA21-USB), 19" rama instalacyjna

Dystrybutor

PRODUS S.A.

Adres: ul. Bystrzycka 69c, 54-215 Wrocław

Nr telefonu: 071-3548810 Skopiuj

Faks: 071-3548801 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: hirschmann@hirschmann.pl Skopiuj
WWW: www.hirschmann.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...