Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2019-10-09
IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV - zarządzalny switch do szafy RACK
IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV - 20 portów na moduły SFP i 4 porty combo
Producent:
Moxa

Switche serii IKS-G6524 to przęłączniki zaprojektowane do wykorzystania w aplikacjach wymagających maksymalnej przepustowości, takich jak systemy monitoringu czy jednoczesna transmisja danych i głosu. Model IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV wyposażony jest w 20 portów na moduły SFP oraz 4 porty combo (RJ45 lub SFP). Przeznaczony do montażu w szafie RACK 19'' może pracować w zakresie temperatur od 0 do 60 st. C. Dodatkowym atutem tego switcha jest fakt, iż nie posiada on wentylatorów, co znacznie wydłuża bezawaryjnośc urządzenia. Ponadto posiada on redundantne zasilanie 110/220 VAC, które zapewnia ciągłą pracę nawet w przypadku awarii głównego zasilacza.

IKS-G6524-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV zapewnia wsparcie dla wielu uznanych rozwiązań firmy Moxa. Dzięki zaimplementowanym protokołom redundancji (Moxa Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP/STP oraz MSTP) możliwe jest zbudowanie redundantnej sieci w topologii pierścienia, co zapewni nieprzerwaną komunikację, nawet w przypadku awarii któregoś z segmentów sieci. Pozwala również dzielić sieć na podsieci logiczne (VLAN) w zaawansowanej technologii Q-in-Q (obsługa podwójnie tagowanych ramek). Zegar urządzenia może być synchronizowany poprzez wykorzystanie protokołu SNTP bądź IEEE 1588 v2. Konfiguracja urządzenia może odbywać się poprzez przeglądarkę WWW, sesję telnet bądź połączenie szeregowe (RS232). Możliwa jest również szybka konfiguracja z poziomu linii komend CLI.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/iks-g6524

Dystrybutor

Elmark Automatyka S.A.

Adres: ul. Niemcewicza 76, 05-075 Warszawa Wesoła
Nr telefonu: (022) 773 79 37; 773 79 38; 773 79 39; 541 84 60 Pokaż numer
Faks: (022) 773 79 36; 541 84 61 Pokaż numer
Adres e-mail: elmark@elmark.com.pl
WWW: www.elmark.com.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...