Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2019-10-09
IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV zarządzalny switch do szafy RACK
IKS-G6524A
Producent:
MOXA

Switche serii IKS-G6524A to przęłączniki zaprojektowane do wykorzystania w aplikacjach wymagających maksymalnej przepustowości, takich jak
systemy monitoringu czy jednoczesna transmisja danych i głosu. Model IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV wyposażony jest w 12 portów Gigabit
Ethernet, 8 portów SFP oraz 4 porty combo (RJ45 lub SFP). Przeznaczony do montażu w szafie RACK 19'' może pracować w zakresie temperatur od 0
do 60 st. C. Dodatkowym atutem tego switcha jest fakt, iż nie posiada on wentylatorów, co znacznie wydłuża bezawaryjnośc urządzenia. Ponadto
posiada on redundantne zasilanie 110/220 VAC, które zapewnia ciągłą pracę nawet w przypadku awarii głównego zasilacza.

IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV zapewnia wsparcie dla wielu uznanych rozwiązań firmy Moxa. Dzięki zaimplementowanym protokołom redundancji
(Moxa Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP/STP oraz MSTP) możliwe jest zbudowanie redundantnej sieci w topologii pierścienia, co zapewni
nieprzerwaną komunikację, nawet w przypadku awarii któregoś z segmentów sieci. Pozwala również dzielić sieć na podsieci logiczne (VLAN) w
zaawansowanej technologii Q-in-Q (obsługa podwójnie tagowanych ramek). Zegar urządzenia może być synchronizowany poprzez wykorzystanie
protokołu SNTP bądź IEEE 1588 v2. Konfiguracja urządzenia może odbywać się poprzez przeglądarkę WWW, sesję telnet bądź połączenie szeregowe
(RS232). Możliwa jest również szybka konfiguracja z poziomu linii komend CLI.

Do najważniejscych cech zaliczyć możemy:

  • Gigabitowy switch zarządzalny do szafy RACK
  • 4 Gigabitowe porty combo
  • 8 portów SFP
  • Zgodny ze standardem IPv6
  • Obsługa ramek Jumbo
  • Protokół Moxa Turbo Ring, Turbo Chain oraz RSTP dla zapewnienia redundancji połączeń
  • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC
  • Wsparcie standardu IEEE 802.1Q oraz IEEE 802.1X
  • Zakres temperatury pracy: -40...+75°C (wersja rozszerzona oznaczona literą -T)

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/iks-g6524a

Skontaktuj się z dystrybutorem

Dystrybutor

Elmark Automatyka S.A.

Adres: ul. Niemcewicza 76, 05-075 Warszawa Wesoła

Nr telefonu: (022) 773 79 37 Skopiuj

Nr telefonu: 773 79 38 Skopiuj

Nr telefonu: 773 79 39 Skopiuj

Nr telefonu: 541 84 60 Skopiuj

Faks: (022) 773 79 36; 541 84 61 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: elmark@elmark.com.pl Skopiuj
WWW: www.elmark.com.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »