Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2019-07-30
Nowa seria konwerterów światłowodowych - ODW-7x0-Fx firmy Westermo
Nowa seria konwerterów światłowodowych - ODW-7x0-Fx firmy Westermo
Producent:
Westermo

SERIA ODW-7x0-Fx
· Wejścia na redundantne zasilanie
· Sygnalizacja statusu i problemow z połączeniem
· Sygnalizacja błędu - LED (czerwony)
· Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach
· Konektory LC-2 - Multimode 2km
· Konektory LC-15 - Singlemode 15km
· Konektory LC-40 - Singlemode 40km
· Konektory LC-80 - Singlemode 80km
· Konektory LC-120 - Singlemode 120km

Rodzina konwerterów ODW-7x0-F1 jest modemami światłowodowym przeznaczonymi dla aplikacji typu point to point na bazie łączy światłowodowych.

Rodzina konwerterów ODW-7x0-F2 jest modemami światłowodowym przeznaczonymi dla aplikacji typu pierścień redundantny lub multidrop na bazie łączy światłowodowych.

ODW-710-Fx Adaptery PROFIBUS DP na światłowód

ODW-710-F1 (punkt-punkt) - to modem pozwalający na tworzenie światłowodowych połączeń typu punktpunkt w sieciach Profibus DP. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km. Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

ODW-710-F2 (multidrop, redundanty ring ) - to modem pozwalający na wykorzystanie połączeń światłowodowych w sieciach Profibus DP. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km. Zarówno połączenia łańcuchowe jak i pierścieniowe mogą być tworzone w oparciu o różne, mieszane moduły światłowodowe SFP. Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

ODW-720-Fx Adaptery RS- 232 na światłowód

ODW-720-F1 (punkt-punkt) - to modem pozwalający na tworzenie światłowodowych połączeń typu punkt-punkt dla transmisji szeregowej w protokole RS-232. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km.
Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

ODW-720-F2 (multidrop, redundanty ring ) - to modem pozwalający na wykorzystanie światłowodowych połączeń dla transmisji szeregowej w protokole RS-232. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km. Zarówno połączenia łańcuchowe jak i pierścieniowe mogą być tworzone w oparciu o różne, mieszane moduły światłowodowe SFP. Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

ODW-730-Fx Adaptery RS- 422/485 na światłowód

ODW-730-F1 (punkt-punkt) - to modem pozwalający na tworzenie światłowodowych połączeń typu punkt-punkt dla transmisji szeregowej w protokołach RS-422/485. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km. Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

ODW-730-F2 (multidrop, redundanty ring ) - to modem pozwalający na wykorzystanie światłowodowych połączeń dla transmisji szeregowej w protokołach RS-422/485. Konstrukcja modemu pozwala na wykorzystanie całej serii sprawdzonych przez Westermo modułów światłowodowych SFP (Small Form Pluggable), które umożliwiają między innymi transmisję przy wykorzystaniu tylko jednego włókna lub osiąganie dystansów nawet do 120 km. Zarówno połączenia łańcuchowe jak i pierścieniowe mogą być tworzone w oparciu o różne, mieszane moduły światłowodowe SFP. Modem zaprojektowany został do aplikacji przemysłowych, w których wymagana jest długa i niezawodna praca urządzeń, w szczególnie trudnych warunkach środowiska. Aby spełnić te wymagania do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty.

więcej na www.tekniska.pl

Skontaktuj się z dystrybutorem

Dystrybutor

TEKNISKA POLSKA - PRZEMYSŁOWE SYSTEMY TRANSMISJI DANYCH SP Z O.O.

Adres: ul. Łabędzka 9-9A, 44-121 Gliwice

Nr telefonu: (0-32) 33-111-06 Skopiuj

E-mail: tekniska@tekniska.pl Skopiuj
WWW: www.tekniska.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...