Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2002-06-27
RS2-4TX/1FX; RS2-4TX/1FX-EEC - HIRSCHMANN (PRODUS SA)
RS2-4TX/1FX; RS2-4TX/1FX-EEC - HIRSCHMANN (PRODUS SA)
RS2-4TX/1FX – posiada cztery porty skrętkowe 10/100Mbit/s (4 x 10/100BASE-TX, RJ45) oraz jeden port optyczny na światłowód wielomodowy (1 x 100BASE-FX, Duplex SC).
RS2-4TX/1FX-EEC – posiada cztery porty skrętkowe 10/100Mbit/s (4 x 10/100BASE-TX, RJ45) oraz jeden port optyczny na światłowód wielomodowy (1 x 100BASE-FX, Duplex SC).

Dystrybutor

PRODUS S.A.

Adres: ul. Bystrzycka 69c, 54-215 Wrocław

Nr telefonu: 071-3548810 Skopiuj

Faks: 071-3548801 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: hirschmann@hirschmann.pl Skopiuj
WWW: www.hirschmann.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...