Softstart DS7-340SX041N0-N
Softstart 134916
Softstart DS7-340SX041N0-N
Producent:
EATON
Numer katalogowy:
134916
Softstart DS7-340SX041N0-N producenta Eaton o numerze katalogowym 134916.
Dane techniczne DS7-340SX041N0-N 134916:
- 3-fazowy
- 400VAC
- Znamionowy prąd pracy 41A
- Znamionowa moc silnika trójfazowego 22kW/400V
- Uc=24V AC/DC