Sterownik PLC + HMI Samba SM43-J-TA22 firmy Unitronics
PLC + HMI + I/O w jednym urządzeniu
SM43-J-TA22
Producent:
unitronics
Numer katalogowy:
SM43-J-TA22
Cechy charakterystyczne:
• Zintegrowany kolorowy panel dotykowy (TFT LCD 480 x 272 pikseli, 4,3")
• Do 24 ekranów użytkownika i 40 obrazów na aplikacje
• Pamięć aplikacji 112 KB, 2MB na wizualizację, czcionka 512K
• 12 wejść cyfrowych w tym 2 cyfrowo/analogowe (10 bit, 0-10V, 0-20mA), jedno szybkie wejście licznikowo/enokoderowe (max. częstotliwość 30 kHz dla HSC), 2 wejścia PT100/TC
• 8 wyjść tranzystorowych, 2 wyjścia analogowe (12 bit, 0-10V, 4-20mA)
• Wbudowany port komunikacyjny mini USB plus opcjonalnie port Serial lub Ethernet i CANbus
• Wiadomości sms, email
• Zegar czasu rzeczywistego RTC
• Podtrzymanie danych systemowych przez baterię - 7 lat
• 2 niezależne pętle regulatora PID
• Przetworzenie 1kB danych zajmuje jednie 15µs
• Temperatura pracy od 0° do +50°C
• Zasilanie 24VDC