Sterownik Samba SM35-J-R20 firmy Unitronics
Nowa seria
SM35-J-R20
Producent:
unitronics
Cechy charakterystyczne:
• zintegrowany kolorowy panel dotykowy (TFT LCD 320 x 240 pikseli (QVGA), 3,5")
• do 24 ekranów użytkownika i 40 obrazów na aplikacje
• pamięć aplikacji 0,5MB, 1MB na wizualizację, czcionka 512K
• 12 wejść cyfrowych w tym 2 cyfrowo/analogowe (10 bit, 0-10V, 0-20mA) i jedno szybkie wejście licznikowo/enokoderowe (max. częstotliwość 30 kHz dla HSC)
• 8 wyjść przekaźnikowych
• wbudowany port komunikacyjny RS232 plus opcjonalnie dwa porty Serial/Ethernet i CANbus
• obsługa protokołu Modbus TCP/IP (poprzez opcjonalny port Ethernetowy), CANbus
• obsługa protokołu Modbus Master/Slave
• obsługa modemów w tym GPRS/GSM
• wiadomości sms, email
• zdalny dostęp przez CANbus
• zegar czasu rzeczywistego RTC
• pełne podtrzymanie pamięci (7 lat)
• 2 niezależne pętle regulatora PID
• temperatura pracy od 0° do +50°C
• zasilanie 24VDC