Styczniki BF160...BF230
Nowe wykonanie styczników
Styczniki BF160...BF230
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Numer katalogowy:
BF160..; BF195..; BF230..
LOVATO Electric prezentuje nowe
styczniki typu BF160, BF195 i BF230
LOVATO Electric aktualizuje swoją ofertę styczników o nowy typ konstrukcyjny.
Nowe styczniki przeznaczone są do prądów znamionowych 160A, 195A i 230A w kategorii obciążenia AC-3 oraz 250A, 275A i 350A w kategorii AC-1. Styczniki dostępne są w wersji 3 i 4 polowej.
Styczniki zaprojektowane zostały ze szczególnym uwzględnieniem wymiarów, wersja 3 polowa posiada szerokość obudowy tylko 105 mm, podobnie jak wyłączniki kompaktowe (MCCB). Dzięki czemu tworzone z udziałem naszych styczników rozruszniki bezpośrednie są bardziej kompaktowe i prostsze do podłączenia.