Zasilacz MDR-40-24VDC 1,7 A
Zasilacz MDR-40-24VDC 1,7 A
Producent:
Mean Well
Numer katalogowy:
MDR-40-24
Zasilacz prądu stałego - napięcie wejściowe 230 V AC , wyjściowe 24V DC 1,7A . Montaż na szynie DIN ( TS35 )
Porównaj ofertę z innymi dostawcami
To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.
Dystrybutor
E-AUTOMATYKA
Adres: Słowiańska 11A, 75-846 Koszalin