Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2009-10-01

Powrót do kalendarium
29.10.2009 - Poznań - Zaawansowane systemy wizyjne. Analiza barw i 3D.
Koszt szkolenia:
bezpłatne
Najbliższy termin:
Nie został okreslony
Niniejszym pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie/seminarium p.t. "Zaawansowane systemy wizyjne. Analiza barw i 3D.". Szkolenie to będzie poświęcone zastosowaniom inteligentnych kamer, frame grabberów, procesorów wideo i oprogramowania firmy Matrox oraz zastosowaniom rodziny matrycowych i linijkowych kamer firmy Basler w systemach wizyjnych oraz w systemach przetwarzania, analizy, rozpoznawania, pomiarów i archiwizacji obrazów, ze szczególnym uwzględnieniem przetwarzania i analizy barw oraz 3D. Szkolenie to jest jednym z serii szkoleń i seminariów, prowadzonych przez naszą firmę, poświęconych przemysłowej obróbce obrazu i wizyjnym systemom kontroli jakości w przemyśle, a także zastosowaniom naukowo-badawczym systemów wizyjnych.

Dla umożliwienia Państwu elastyczniejszego uczestnictwa w tym szkoleniu organizujemy je w trzech różnych lokalizacjach i terminach. Szkolenie to odbędzie się:
- w dniu 26 października 2009 roku w godzinach od 10:00 do 15:45 w Auli Centrum Edukacyjnego "KANA" im. Jana Pawła II przy ulicy Jana Pawła II w Gliwicach
- w dniu 28 października 2009 roku w godzinach od 10:00 do 15:45 w Sali Teatralnej Domu Rekolekcyjno-Formacyjnego Archidiecezji Warszawskiej przy ulicy Dewajtis 3 w Warszawie.
- w dniu 29 października 2009 roku w godzinach od 10:00 do 15:45 w sali seminaryjnej Muzeum Archidiecezjalnego przy ulicy J.Lubrańskiego 1 (Ostrów Tumski) w Poznaniu.

Szkolenie będzie prowadzone przez przedstawicieli firm Basler oraz CRI Jolanta. Część prezentacji będzie prowadzona w języku angielskim.

Podczas szkolenia zostanie przedstawiona pełna oferta produktów (frame grabberów, procesorów wideo, inteligentnych kamer, systemów zintegrowanych i oprogramowania) firmy Matrox. Przedstawione zostaną także nowości produktowe w ofercie naszej firmy (kamery Basler, Photonfocus i TELI, obiektywy V.S.Technology, Pentax, Fujinon i Schneider-Kreuznach oraz oświetlacze Imac). To szkolenie będzie poświęcone w szczególności przetwarzaniu i analizie barw oraz kalibracji, przetwarzaniu i analizie 3D.

Podczas tego szkolenia zostaną przedstawione podstawy techniczne przetwarzania i analizy barw, zostanie pokazane, jakie korzyści daje nam stosowanie innych przestrzeni barw niż RGB. Zademonstrowana zostanie najnowsza inteligentna kamera przemysłowa Matrox Iris GT umożliwiająca tworzenie aplikacji systemu wizyjnego w sposób wizualny za pomocą oprogramowania Matrox Design Assistant. W części demonstracyjnej zostanie pokazane tworzenie prostej aplikacji rozpoznającej barwy detali.
Zaprezentowane zostaną także najnowsze kamery przemysłowe Basler ze skanowaniem obszarowym (kamery matrycowe) z rodziny aviator i ace (pokaz przedpremierowy) oraz ze skanowaniem linijkowym (kamery linijkowe) z rodziny sprint z uwzględnieniem szczególnych rozwiązań wersji tych kamer z czujnikami kolorowymi.

Kalibracja, przetwarzanie i analiza 3D zostanie omówiona z uwzględnieniem zastosowań w sterowaniu robotów przemysłowych, lokalizacji obiektów w przestrzeni oraz wykonywania pomiarów 3D.

Jako tradycyjny element szkolenia z podstaw systemów wizyjnych zostanie przedstawiona kolejna część tematu, jak dobierać systemy wizyjne dla różnych aplikacji. Uzupełnieniem tego szkolenia będzie prezentacja nowej rodziny wszechstronnych frame grabberów Matrox Radient.

Pokazane zostaną przykłady zastosowań w takich dziedzinach jak:
- inspekcja, kontrola jakości w systemach produkcyjnych,
- systemy widzenia maszynowego,
- robotyka,
- systemy nadzoru wizyjnego,
- systemy bezpieczeństwa,
- obrazowanie medyczne,
- mikroskopia,
- badania naukowe,
- i wielu innych.

Podczas szkolenia będzie możliwość przedyskutowania wymagań własnych aplikacji wizyjnych.

Więcej informacji na temat szkolenia będzie można znaleźć na naszych stronach:
szkolenie w Gliwicach 26.10.2009: http://www.crijolanta.com.pl/cgi-bin/infolink.pl?2009.10.26
szkolenie w Warszawie 28.10.2009: http://www.crijolanta.com.pl/cgi-bin/infolink.pl?2009.10.28
szkolenie w Poznaniu 29.10.2009: http://www.crijolanta.com.pl/cgi-bin/infolink.pl?2009.10.29

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do dnia 23 października 2009 roku. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa osób można dokonać poprzez adres e-mail: jgan@crijolanta.com.pl lub za pośrednictwem faxu: +48 32 775 0372 lub telefonicznie: +48 32 775 0371. Dla zgłoszenia osób do uczestnictwa w szkoleniu należy podać dane teleadresowe firmy, imiona i nazwiska zgłaszanych osób oraz adresy e-mail i telefony kontaktowe zgłaszanych osób.

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Organizator

CRI Jolanta. Zakład Robotyki i Komputerów.

Siedziba firmy
Adres: J.Lubrańskiego 1 (Ostrów Tumski), 61-108 Poznań

Nr telefonu: +48 32 775 0371 Skopiuj

Faks: +48 32 775 0372 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...