empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2024-07-05

Powrót do kalendarium
Akademia Universal Robots

Internetowe moduły szkoleniowe dotyczące programowania i obsługi robotów współpracujących UR

Akademia Universal Robots
Koszt szkolenia:
Bezpłatne
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

W Universal Robots stale dążymy do zapewnienia powszechnego dostępu do korzyści płynących z zastosowania robotów współpracujących (cobotów) w miejscu pracy. Dzięki modułom internetowym Akademii Universal Robots zmniejszyliśmy barierę w automatyzacji, udostępniając podstawowe kompetencje programistyczne użytkownikom cobotów niezależnie od ich doświadczenia w dziedzinie robotyki czy pochodzenia.

Niezmiernie miło nam jest wzbogacić naszą cieszącą się powodzeniem internetową Akademię Universal Robots o certyfikowane szkolenia w ramach naszej „Sieci autoryzowanych centrów szkoleniowych". Ten element ma na celu poszerzenie wiedzy użytkowników o cobotach Universal Robots i ich niezliczonych zastosowaniach, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości praktycznej nauki w rzeczywistych aplikacjach. Certyfikowani trenerzy prezentują starannie opracowane moduły szkoleniowe, obejmujące szereg podstawowych i zaawansowanych umiejętności w zakresie programowania, w tym pisania skryptów cobotów, komunikacji przemysłowej i obsługi interfejsu. Sesje szkoleniowe prowadzone są przez firmę Universal Robots lub partnerów dystrybucyjnych.

Gwarantuje to, że małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły również zmaksymalizować potencjał swoich cobotów dzięki kompletnym aplikacjom, podnoszącym jakość produkcji przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności, minimalnych kosztach dodatkowych oraz zapotrzebowaniu na pracowników.

Wejdź do Akademii Universal Robots

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

Universal Robots A/S

Daniel Niepsuj - Channel Development Manager

Nr telefonu: +48 514 413 113 Skopiuj

E-mail: dani@universal-robots.com Skopiuj
WWW: www.universal-robots.com/pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Kategorie szkolenia