Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2015-05-25

Powrót do kalendarium
Assmann Distribution Sp. z o.o. certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks w Polsce
Koszt szkolenia:
340 Euro
Najbliższy termin:
Nie został okreslony
Assmann Distribution Sp. z o.o. certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks w Polsce.

W czwartek 26 stycznia w Warszawie w hotelu IBIS Centrum odbędzie się pierwsze w tym roku szkolenie certyfikacyjne CCTT (Certified Cabling Test Technician) Fluke Networks według nowego modułu szkoleniowego zgodnego z najnowszą wersją 2.1a. Znacznie rozbudowana została część poświęcona analizie i diagnostyce okablowania strukturalnego. Organizatorem jest firma Assmann Distrubution Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutora Fluke Networks w Polsce.
Program kursu przygotowany został przez firmę Fluke Networks i realizowany jest w postaci jednodniowego szkolenia dla grup nie większych niż sześciu uczestników. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów przeszkolonych i certyfikowanych przez firmę Fluke. Dedykowany jest głównie dla instalatorów i użytkowników sieci komputerowych posiadających lub użytkujących testery okablowania strukturalnego serii DTX. Kurs CCTT ma na celu pogłębienie wiedzy uczestników w dziedzinie metodologii pomiarów stosowanych w strukturalnych sieciach komputerowych opartych na technologii miedzianej i optycznej. Jest doskonałym sposobem aby móc w pełni wykorzystać tester okablowania strukturalnego DTX, jak również zaznajomić się z powszechnie obowiązującymi standardami opisującymi systemy okablowania strukturalnego sieci LAN, metodami weryfikacji oraz certyfikacji okablowania miedzianego i światłowodowego. Po zakończonym kursie, użytkownik będzie mógł lepiej i w większym zakresie wykorzystać właściwości testera DTX, tym samym w sposób znaczący podniesie wydajności swojej pracy.
Na zakończenie kursu przeprowadzany jest egzamin. W przeciągu następnych trzech tygodni firma Fluke Networks przesyła certyfikat CCTT bezpośrednio do uczestnika kursu. Cena kursu została wyznaczona przez firmę Fluke Networks na poziomie 340 Euro dla jednej osoby i obejmuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat.
Kolejne szkolenie przewidziane jest na luty 2012 we Wrocławiu. Informacji na temat szkolenia udziela firma Assmann Distribution Sp. z o.o.

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Organizator

ASSMANN Distribution Sp. z o.o.

Siedziba firmy
Adres: Szczecińska 17-21, 54-517 Wrocław

Nr telefonu: 71 326 71 40 Skopiuj

Faks: 71 326 71 41 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »