Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2020-06-22

Powrót do kalendarium
Bezpłatne webinary “Interfejs DDI” oraz „Technika decentralna"
Bezpłatne webinary “Interfejs DDI” oraz „Technika decentralna"
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego kontynuujemy cykl bezpłatnych webinarów dla szerokiego grona odbiorców. Podczas webinarów zaprezentujemy najnowsze produkty SEW-EURODRIVE oraz korzyści z ich zastosowania.

Webinar "Interfejs DDI"

W dniu 26 czerwca o godz. 10:00 pokażemy Interfejs DDI, który pozwala łatwo, szybko i automatycznie skonfigurować falownik do podłączonego silnika. Jak to możliwe? Po prostu bierzesz silnik z interfejsem DDI, podłączasz do falownika i już, wszystko gotowe – falownik samodzielnie zaciągnie informacje i dane.

Dzięki temu, użytkownik może skoncentrować się na dalszych czynnościach uruchomieniowych związanych z procesem i aplikacją. Interfejs DDI umożliwia również przesyłanie danych diagnostycznych o stanie napędu, takich jak temperatura czy sygnały z czujników dodatkowych. W czasie tej prezentacji poznasz wszystkie korzyści z zastosowania interfejsów DDI, takie jak elastyczna produkcja, oszczędność czasu i redukcja kosztów instalacji.

Webinar "Technika decentralna"

W tym samym dniu, 26 czerwca o godz. 12:00, zaprezentujemy rozwiązania techniki decentralnej. Technika decentralna przenosi falownik i logikę na pole walki, czyli tam, gdzie powstaje prędkość oraz moment obrotowy – jest to rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Z rozwiązaniami decentralnymi, inaczej zwanymi również rozproszonymi, spotykamy się coraz częściej i to nie tylko w fabrykach, ale też w życiu codziennym. Dobrze znamy ich zalety, takie jak modułowa, zwarta budowa czy brak konieczności stosowania szaf sterujących, ale czy oby na pewno to wszystko, co oferuje technika decentralna? Otóż nie!

Zapraszamy na webinar o technice decentralnej SEW-EURODRIVE, podczas którego w krótki i przystępny sposób zaprezentujemy nasze rozwiązania, możliwości, jakie dają oraz korzyści z ich zastosowania. W czasie webinaru przekonasz się, jak wiele technika decentralna może Ci zaoferować.

Webinary poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem.


>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

Webinary - informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie webinaru. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event". Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 25 czerwca.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Webinary rozpoczynamy o godz. 10:05 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Prezentacja startuje o 10:15. Drugie szkolenie – 12:05, start prezentacji o 12:15.

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym, gdzie na bieżąco odpowiadamy na pytania. Po zakończeniu prezentacji - odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!
Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Organizator

SEW-EURODRIVE Polska

Adres: ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź
Nr telefonu: (042) 293 00 00 Pokaż numer
Faks: (042) 293 00 49 Pokaż numer
Adres e-mail: sew@sew-eurodrive.pl
WWW: www.sew-eurodrive.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...