Eksperymenty bogate w dane w celu zapewnienia wydajności, wydajności, czystości i celów finansowych
Szanowni Państwo,
Zespół METTLER TOLEDO serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie na zywo prowadzone przez grono naszych specjalistów. Wydarzenie odbędzie się online w języku angielskim na platforrmie MS TEAMS 26 marca o godzinie 14:00.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!
Podczas spotkania poruszone zostaną takie kwestie, jak:
- Cyfrowe modelowanie procesów bioprocesowych w celu ułatwienia optymalizacji w laboratorium
- Charakterystyka in situ, w czasie rzeczywistym, składu, wielkości i rozkładu cząstek, morfologii i transformacji w funkcji CPPs.
- Charakterystyka i skalowanie warunków procesu, które łagodzą zakłócenia i utrzymują wysoką wydajność produktu.
- Pokonywanie wyzwań związanych z technikami analitycznymi offline (w tym niedokładność i opóźnienia czasowe)
- Monitorowanie operacji jednostkowych, takich jak oczyszczanie, chromatografia, wymiana buforu, zwiększanie stężenia i formulacja.
Do zobaczenia,
Zespół METTLER TOLEDO
Najbliższe terminy tego szkolenia
Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą
Skontaktuj się z dystrybutorem
Organizator
Mettler-Toledo Sp. z o. o.
- Adres: Poleczki 21, 02-822 Warszawa
-
Nr telefonu: 22 691 10 00
- E-mail: polska@mt.com
- WWW: www.mt.com
Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl