Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2020-05-11

Powrót do kalendarium
Szkolenia zdalne SEW-EURODRIVE
Szkolenia online SEW-EURODRIVE
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Szkolenia on-line stanowią alternatywę dla szkoleń stacjonarnych, w którym harmonogram oraz wykonywane ćwiczenia są takie same, przy czym uczestnicy realizują kurs zdalnie – z wykorzystaniem swoim komputerów i połączenia internetowego, przebywając w domu lub w biurze.

Szkolenie prowadzone jest przez Autoryzowanego Instruktora, który na żywo komunikuje się z kursantami przez specjalną platformę – udostępniając swój głos oraz ekran. Po zapoznaniu się z danym zagadnieniem, uczestnik przejmuje kontrolę nad udostępnionym mu komputerze, na którym realizuje ćwiczenia i zapisuje na bieżąco swoją pracę. Dzięki temu, nie jest wymagane, aby użytkownik posiadał „mocny" komputer – wystarczy dobre połączenie internetowe. Dodatkowo instruktor na bieżąco analizuje realizowane przez kursanta ćwiczenia i odpowiada na pytania, czy wątpliwości, które mogą pojawić się podczas ich wykonywania.


Instrukcję połączenia się z platformą szkoleniową oraz skrypt w wersji elektronicznej są przesyłane do uczestnika kilka dni przed rozpoczęciem kursu. Pliki ćwiczeniowe są dostępne na komputerze, na którym kursant będzie pracował, a po szkoleniu, będą one udostępnione do pobrania.

Korzyści:
• Możliwość udziału w szkoleniu z każdego miejsca na świecie
• Prowadzenie kursu „na żywo" przez Autoryzowanego Instruktora
• Realizację ćwiczeń na udostępnionym komputerze, na którym jest zainstalowane oprogramowane oraz przygotowane pliki szkoleniowe
• Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia


Wymagania:
• Stanowisko komputerowe ze słuchawkami oraz mikrofonem
• Stabilny dostęp do Internetu


Uprawnienia energetyczne
Czy wiecie, że jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy możliwość zdalnego uzyskania uprawnień energetycznych? To obowiązkowe szkolenie, które wymaga potwierdzenia świadectwem dla osób zajmujących się eksploatacją sieci, urządzeń oraz instalacji.


Ze względu na sytuację związaną z COVID19 oferujemy innowacyjną formułę szkoleń, nowoczesne technologie, przeszkolonych wykładowców i bogate doświadczenie. Co to oznacza dla Ciebie?
Dzięki nam możesz uzyskać uprawnienia energetyczne - elektryczne G1, cieplne G2 oraz gazowe G3, zarówno eksploatacja, jak i dozór. To wszystko w jeden dzień, wraz z egzaminem i uzyskaniem świadectw kwalifikacyjnych, oczywiście w ramach home office.

Szkolenia Microsoft Office
Rozwijamy kompetencje naszych Klientów w znacznie szerszym zakresie niż tylko technika napędowa. Dzisiejszy świat stawia przed nami biznesowe projekty, w których niezbędne jest sprawne posługiwanie się narzędziami Microsoft Office.


Zamawiając szkolenie online z obsługi pakietu Microsoft Office do końca maja, oferujemy bonus - darmowy, miesięczny dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej. Takie rozwiązanie ułatwia zdobycie i utrwalenie nowej wiedzy w oparciu o profesjonalne materiały dydaktyczne (prezentacje z narracją, ćwiczenia) w zaciszu home office.


Korzyści, jakie oferuje nasza platforma do e-learningu, to m.in. możliwość pracy w dogodnym czasie i miejscu, szansa na pracę we własnym tempie i możliwość wielokrotnego przerobienia najbardziej interesujących zagadnień.


Zapraszamy do kontaktu:
• szkolenia@sew-eurodrive.pl
• Wioleta Cimr +48 608 811 700
• Sylwia Więckiewicz-Zakrzewska +48 668 660 350


Pełna oferta szkoleń na www.sew-szkolenia.pl

 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

SEW-EURODRIVE Polska

Adres: ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź

Nr telefonu: (042) 293 00 00 Skopiuj

Faks: (042) 293 00 49 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: sew@sew-eurodrive.pl Skopiuj
WWW: www.sew-eurodrive.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...