Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2023-04-13

Powrót do kalendarium
Szkolenie z techniki napędowej
Szkolenie z techniki napędowej
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Nasz napęd. Twoja wiedza. Jak napędzamy świat?

Czy zastanawialiście się kiedyś, co łączy wyciąg narciarski, linie bagażowe na lotnisku, fabrykę czekolady czy najnowszy model elektrycznego SUV-a? W każdym przypadku zastosowano technikę napędową oraz rozwiązania do automatyzacji SEW-EURODRIVE. Natomiast podstawowym elementem techniki napędowej jest motoreduktor - w tym filmie w prosty sposób wyjaśnimy, co to jest motoreduktor, jak działa i czym się różnią poszczególne typy przekładni.

 

>>Obejrzyj film.<<

 

Szkolenia inżynierskie SEW-EURODRIVE

Szkolenia inżynierskie w najlepszy możliwy sposób przygotują Ciebie lub Twoich pracowników do podejmowania zadań i rozwiązywania problemów w pracy. Opracowane programy szkoleniowe zawierają podstawowe zasady teoretyczne, które wraz z dużą ilością ćwiczeń praktycznych zapewnią przyswojenie wiedzy. Szkolenia kierujemy do osób zajmujących się utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwie, projektantów, konstruktorów, osób przeprowadzających uruchomienia instalacji bądź modyfikację istniejących aplikacji. Przy projektowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń wykorzystujemy najlepsze doświadczenia polskie i niemieckie. Dostęp do wysokiej klasy specjalistów daje nam możliwość oferowania szerokiego pakietu szkoleń pozwalającego zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów

Trenerzy - szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń SEW-EURODRIVE prowadzone są przez inżynierów aplikacji z Działu Techniczno-Szkoleniowego SEW-EURODRIVE. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i programowania systemów automatyki SEW-EURODRIVE.

Dysponują również wiedzą na temat doradztwa technicznego w zakresie doboru motoreduktorów/elektroniki pod zapytania Klientów. Zajmują się również uruchomieniem nowych aplikacji, serwisem aplikacyjnym, opracowaniem dedykowanej dokumentacji, uruchomieniem pakietów aplikacyjnych. Doświadczenie, jakie zdobywają na co dzień w czasie pracy, bezpośrednio przedkłada się na wysoką jakość prowadzonych wykładów.

Szkolenia z projektowania 2D i 3D

Zajmujemy się szkoleniami z Komputerowego Wspomagania Projektowania (CAD) firmy Autodesk: AutoCAD, AutoCAD Mechanical, Inventor, Fusion.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiej grupy odbiorców, pracujących w działach inżynierskich, tj. w biurach konstruktorskich, działach produkcji i rozwoju, dziale utrzymania ruchu, itp., którzy na co dzień mają styczność z programami CAD. Naszymi atutami są: doświadczenie i wysoki poziom umiejętności trenera, wiedza i profesjonalizm. Podczas naszych szkoleń główny nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie programów CAD w codziennej pracy.

Kursy realizowane są przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania firmy Autodesk, w formie warsztatów, gdzie każdy użytkownik realizuje zadania projektowe samodzielnie, w oparciu o autorskie, starannie przygotowane materiały szkoleniowe.

Trener - absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, wydział: Mechaniczny Technologiczny. Od 10 lat prowadzi szkolenia z oprogramowania CAD, jako Autoryzowany Instruktor Autodesk. Dodatkowo swoją praktyczną wiedzę zdobywał jako projektant w przemyśle energetycznym, metalurgicznym oraz w branży samochodowej.

Poznaj pełną ofertę szkoleń SEW-EURODRIVE Polska. 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

SEW-EURODRIVE Polska

Adres: ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź

Nr telefonu: (042) 270 90 00 Skopiuj

E-mail: sew@sew-eurodrive.pl Skopiuj
WWW: www.sew-eurodrive.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Kategorie szkolenia