Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Veichi
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2008-10-23

Powrót do kalendarium
Zaawansowane systemy wizyjne. Technologie sieciowe w systemach wizyjnych.
Najbliższy termin:
Nie został okreslony
Niniejszym pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie/seminarium p.t. “Zaawansowane systemy wizyjne. Technologie sieciowe w systemach wizyjnych.”. Szkolenie to będzie poświęcone zastosowaniom inteligentnych kamer, frame grabberów, procesorów wideo i oprogramowania firmy Matrox oraz zastosowaniom rodziny matrycowych i linijkowych kamer firmy Basler w systemach wizyjnych oraz w systemach przetwarzania, analizy, rozpoznawania, pomiarów i archiwizacji obrazów. Szkolenie to jest jednym z serii szkoleń i seminariów, prowadzonych przez naszą firmę, poświęconych przemysłowej obróbce obrazu i wizyjnym systemom kontroli jakości w przemyśle, a także zastosowaniom naukowo-badawczym systemów wizyjnych.

Dla umożliwienia Państwu elastyczniejszego uczestnictwa w tym szkoleniu organizujemy je w dwóch różnych lokalizacjach i terminach. Szkolenie to odbędzie się w dniu:
- 25 listopada 2008 roku w godzinach od 10:00 do 15:30 w Auli Centrum Edukacyjnego "KANA" im. Jana Pawła II przy ulicy Jana Pawła II w Gliwicach
- 26 listopada 2008 roku w godzinach od 10:00 do 15:30 w sali seminaryjnej Muzeum Archidiecezjalnego przy ulicy J.Lubrańskiego 1 (Ostrów Tumski) w Poznaniu.

Szkolenie będzie prowadzone przez przedstawicieli firm Basler oraz CRI Jolanta. Część prezentacji będzie prowadzona w języku angielskim.

Podczas szkolenia zostanie przedstawiona pełna oferta produktów (frame grabberów, procesorów wideo, inteligentnych kamer, systemów zintegrowanych i oprogramowania) firmy Matrox. Przedstawione zostaną także nowości produktowe w ofercie naszej firmy (kamery Basler, Photonfocus i TELI, obiektywy V.S.Technology i oświetlacze Imac). To szkolenie będzie poświęcone w szczególności technologiom sieciowym w systemach wizyjnych.

Podczas tego szkolenia zostaną przedstawione podstawy techniczne interfejsu GigE Vision, zostanie pokazane, jakie korzyści daje nam jego stosowanie, a także jak używać kamer z interfejsem GigE Vision, aby odciążyć odciążyć procesor komputera PC od zadań pozyskiwania obrazów i wykorzystać go do realizacji bardziej zaawansowanych zadań przetwarzania i analizy obrazów. Zademonstrowane zostaną najnowsze kamery przemysłowe Basler ze skanowaniem obszarowym (kamery matrycowe) z rodziny scout i pilot oraz ze skanowaniem linijkowym (kamery linijkowe) z rodziny runner. Zaprezentowane zostaną także najnowsze sprzętowe rozwiązania wspierające interfejs GigE Vision (Matrox Solios GigE, Matrox Concord GE/GX). Wyjaśnione też będą zalety stosowania takich dedykowanych kart GigE Vision dla podłączania kamer do komputera i tworzenia aplikacji.

Pokazana zostanie także najnowsza wersja oprogramowania Matrox Imaging Library 9.0. W ramach nowości oferowanych przez to oprogramowanie będzie zaprezentowane przetwarzanie dystrybucyjne umożliwiające tworzenie dużych złożonych systemów wizyjnych bazujących na mniejszych podsystemach wizyjnych połączonych wzajemnie siecią komputerową lan.

Jako przykład najbardziej zaawansowanych rozwiązań zostaną przedstawione bardzo szybkie kamery przemysłowe Basler ze skanowaniem obszarowym (kamery matrycowe) z rodziny A500 oraz ze skanowaniem linijkowym (kamery linijkowe) z rodziny sprint.

Jako tradycyjny element szkolenia z podstaw systemów wizyjnych zostanie przedstawione, jak dobierać systemy wizyjne dla różnych aplikacji.

Pokazane zostaną przykłady zastosowań w takich dziedzinach jak:
- inspekcja, kontrola jakości w systemach produkcyjnych,
- systemy widzenia maszynowego,
- robotyka,
- systemy nadzoru wizyjnego,
- systemy bezpieczeństwa,
- obrazowanie medyczne,
- mikroskopia,
- badania naukowe,
- i wielu innych.

Podczas szkolenia będzie możliwość przedyskutowania wymagań własnych aplikacji wizyjnych.

Więcej informacji na temat szkolenia (program szkolenia, mapy dojazdowe, ...) będzie można znaleźć na naszych stronach:
- szkolenie w Gliwicach 25.11.2008: http://www.crijolanta.com.pl/cgi-bin/infolink.pl?2008.11.25
- szkolenie w Poznaniu 26.11.2008: http://www.crijolanta.com.pl/cgi-bin/infolink.pl?2008.11.26

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do dnia 21 listopada 2008 roku. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa osób można dokonać poprzez adres e-mail: jgan@crijolanta.com.pl lub za pośrednictwem faxu: 032 775 0372 lub telefonicznie: 032 775 0371. Dla zgłoszenia osób do uczestnictwa w szkoleniu należy podać dane teleadresowe firmy, imiona i nazwiska zgłaszanych osób, adresy e-mail i telefony kontaktowe zgłaszanych osób oraz datę i lokalizację wybranego szkolenia.

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Organizator

CRI Jolanta. Zakład Robotyki i Komputerów.

Siedziba firmy
Adres: Jana Pawła II, 44-100 Gliwice

Nr telefonu: +48 32 775 0371 Skopiuj

Faks: +48 32 775 0372 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl