Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2016-06-16

Powrót do kalendarium
Zieleń dróg i autostrad – projektowanie, realizacja, pielęgnacja w aspekcie praktycznym i funkcjonal
Koszt szkolenia:
550 zł netto +23% vat
Czas trwania:
1 dzień
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Zieleń ciągów komunikacyjnych obejmuje zagadnienia z wielu dziedzin nauk przyrodniczych i technicznych jak; architektura krajobrazu, ogrodnictwo, leśnictwo, rolnictwo, geologia, drogownictwo itd. Zieleń drogową na masową skalę zakładamy od kilkunastu lat. Dlatego podczas realizacji terenów zieleni przydrożnej poczyniono wiele błędów począwszy od projektowania poprzez realizację i pielęgnację. Daleko nam jeszcze do pięknej bujnej zieleni izolacyjno-krajobrazowej przy polskich drogach i autostradach. Nie mniej jednak liczne konferencje naukowe, uwagi praktyków i naukowców powoli przedostają się na ścieżkę projektową i realizacyjną. Szkolenie to ma na celu omówienie tych zagadnień w sposób skondensowany w oparciu o najnowszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne i merytoryczne z zakresu funkcjonalnego zagospodarowania terenów zieleni ciągów komunikacyjnych w Polsce.
Wykładowca: Karol Wolski
mgr inż. leśnictwa
inż. ogrodnictwa sp. kształtowanie terenów zieleni
Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni
Absolwent Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu leśnictwo 2004., Absolwent Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej w Poznaniu specjalność Kształtowanie Terenów Zieleni 2005. Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni 2010. Autor ponad 20 publikacji i artykułów popularno – naukowych z zakresu kształtowania terenów zieleni dróg i autostrad oraz biologicznego zabezpieczania skarp przed erozją. Członek Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Niezależnej Organizacji Technicznej w Poznaniu.
Związany z firmami: Pejzaż Plus Sp. z o.o., Profence Sp. z o.o., Czechanowicz. Ekologia i zieleń Sp. z o.o. ,Centrum Ogrodnicze Witold Czechanowicz, Biuro Projektów Trasa Sp. z o.o., ANTI S.A., P.U. Ekolas., Wolski Zieleń nie tylko autostrad, Alkom.
Kierował pracami związanymi z zakładaniem i utrzymaniem terenów zieleni na ok. 250 km autostrad i dróg krajowych m. in. na Autostradzie A1, A2, A4, A8, drogach krajowych S22, S8 poza tym współprowadziłem rewitalizację zabytkowych Ogrodów Królewskich w Wilanowie i Parku przy Muzeum Hauptmanna w Jeleniej Górze Jagniątkowie.
Program szkolenia i formularz zgłoszenia dostępne są na www.dendros.pl

http://dendros.pl/ogolne/zielen-drog-i-autostrad-projektowanie-realizacja-i-pielegnacja-w-aspekcie-praktycznym-i-funkcjonalnym.html

 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Organizator

Dendros – konferencje i szkolenia

Siedziba firmy
Adres: ul. Kościuszki 118, Poznań
Nr telefonu: 61 307 40 53 Pokaż numer
Faks: 61 624 40 54 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...