Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2013-12-20
Kalibracja mierników wilgotności i temperatury
Kalibracja mierników wilgotności i temperatury
Zasięg:
krajowy

KALIBRACJA

Pomimo długoterminowej stabilności czujnika, nadal zalecamy kalibrację sondy ROTRONIC regularnie - standardowo raz do roku.

Dlaczego kalibracja jest taka ważna?

Urządzenia do pomiaru wilgotności i temperatury są produktami precyzyjnymi, które muszą być serwisowane regularnie w celu zachowania ich rzetelności. Błędy pomiarowe mogą spowodować istotne uszkodzenia produktu podczas procesu produkcji i przechowywania. Normy wewnętrzne firm, a także normy narodowe i międzynarodowe obligują firmy posiadające ISO do regularnego sprawdzania swoich urządzeń pomiarowych.
Regulacje takie jak FDA w USA, EMEA i Swissmedic także wymagają kalibracji urządzeń pomiarowych zgodnie z normami narodowymi.

Opcje kalibracji
a) kalibracja przez firmę ROTRONIC
Posiadamy laboratorium do kalibracji parametrów wilgotności względnej i temperatury, akredytowane przez szwajcarską organizację METAS. Oferujemy usługi związane z kalibracją i certyfikaty SCS (Swiss Calibration Certificate) zgodne z normami narodowymi.
b) możesz kalibrować swoje urządzenia pomiarowe sam - używając swojej własnej komory kalibracyjnej i roztworów soli nienasyconych z certyfikatami SCS.
c) przyjedziemy do Ciebie - nasz pojazd, w którym przeprowadzamy kalibrację zaoszczędzi ci mnóstwo czasu i pracy.

Kalibrator wilgotności i temperatury HygroGen

Wielu klientów skorzystało już z generatorów wilgotności HygroGen, aby wykalibrować swoje urządzenia do pomiaru wilgotności samemu. W niektórych krajach Europy klienci mogą korzystać z naszego serwisu kalibracji urządzeń w miejscu użytkowania. Jedną z zalet HygroGen jest możliwość kalibracji i - jeśli jest taka potrzeba - wzorcowania dużej liczby urządzeń w krótkim czasie. Kolejną korzyścią jest maksymalne skrócenie czasu, w którym urządzenia nie pracują i redukcja pracy administracyjnej klienta.

Wzorce wilgotności firmy ROTRONIC

Wzorce wilgotności firmy ROTRONIC są niedrogą alternatywą, jeśli masz niewiele sond do kalibracji. Składają się one z nienasyconych roztworów soli, generujących żądaną wartość wilgotności w komorze kalibracyjnej.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

B&L International Sp. z o.o.

Adres: Racławicka 46/131, 02-601 Warszawa

Nr telefonu: 022 2138876 Skopiuj

Nr telefonu: 022 7510073 Skopiuj

Faks: 022 7510073 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: info@bil.com.pl Skopiuj
WWW: www.bil.com.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...