Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-05-28
Monitoring
Zasięg:
krajowy

System dozoru wizyjnego CCTV jest najlepszym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo obiektu. Dzięki niemu, mamy możliwość obserwacji tego co się dzieje na obiekcie oraz odpowiednio szybkiej reakcji na niepożądane zdarzenia.

Typowa instalacja monitoringu wizyjnego składa się z kamer, instalacji kablowej oraz rejestratora. Jakość obrazu zapisanego w rejestratorze zależy w dużej mierze od jakości kamery. Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach zainstalowanych na terenie obiektu. Oprócz obserwacji "na żywo" system taki pozwala zapisywać obraz z wielu kamer, odtwarzać nagrania, a także je archiwizować.

Zdalny monitoring pozwala na obserwację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Do takiej obserwacji możemy wykorzystać komputer, laptop, tablet lub telefon – smartfon.

Skuteczny monitoring zależy od dobrego zaprojektowania systemu. W naszej ofercie znajdują się kamery, rejestratory oraz wszelkie akcesoria, niezbędne do prawidłowego działania systemu. Dobranie odpowiedniej ilości kamer wpływa na obszar pokryty monitoringiem wizyjnym a odpowiedni rejestrator i użyte dyski twarde na ilość przechowywanych nagrań.
Wyższa jakość nagrań niesie ze sobą konieczność zastosowania pojemniejszego dysku rejestratora. Znalezienie równowagi miedzy jakością nagrania a pojemnością dysków podpowie Państwu Nasz projektant na etapie uzgadniania szczegółów zamówienia.

Wykonujemy instalacje monitoringu na różnych obiektach m.in. magazynach, sklepach, dużych firmach, domach prywatnych itp. Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo i kompleksowo projektujemy instalację kamer przemysłowych również dla obiektów użyteczności publicznej, wdrażamy więc systemy monitoringu szkół, urzędów oraz przestrzeni publicznej.

Gwarantujemy darmową wycenę z dojazdem do klienta.
Słuchamy naszych klientów w kwestii wyboru sprzętu i proponujemy zawsze najlepsze rozwiązania.
Prezentujemy sprzęt, który zaplanowaliśmy użyć w instalacji monitoringu, a także odpowiadamy na wszystkie związane z nim pytania. Zapewniamy wsparcie techniczne w czasie trwania gwarancji, a także po jej upływie. Dostarczone przez nas urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Podstawowa konfiguracja sprzętu CCTV uwzględnia:

- Zainstalowanie na komputerze klienta oprogramowania do obsługi monitoringu.
- Sprawdzenie poprawności konfiguracji rejestratora/kamery korekcja ustawień daty, czasu, optymalizacja zapisu na dysku.
- Sprawdzenie działania dostępu do rejestratora z sieci Internetowej.
- Przekazanie klientowi instrukcji jak uzyskać dostęp do monitoringu z urządzeń mobilnych: tablety, telefony, itp.
- Przekazanie klientowi danych konfiguracyjnych do uzyskania połączenia.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Firma

Montersi24 Wiktoria Musiał

Adres: Andrzeja Struga 78 lok 2, 90-557 Łódź

Nr telefonu: 509011300 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...