Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2019-11-20
Projektowanie i budowa maszyn
Zasięg:
międzynarodowy

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy maszyn, od opracowania koncepcji, poprzez projekt mechaniczny i elektryczny, budowę, aż po montaż, instalację i uruchomienie u klienta.

Nasza firma systematycznie uczestniczy w budowie dużych maszyn produkujących plastikowe butelki oraz małych urządzeń usprawniających produkcję (tj. liczarki detali, systemy wizyjne, paletyzery, maszyny do wyklejania katalogów).

Projektujemy i wykonujemy kompletne maszyny, zautomatyzowane i samodzielne stanowiska kontrolne, montażowe i produkcyjne. Podczas procesu projektowania kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo, ergonomię pracy oraz trwałość i skuteczność rozwiązań.

Produkowane przez nas maszyny zwykle są urządzeniami specjalistycznymi, projektowanymi pod konkretny produkt; wymagania i oczekiwania klienta, zgodnie z obowiązującymi wymogami rynku, na którym mają pracować. Rozwiązujemy problemy i wyzwania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności pracy oraz procesów logistyki wewnątrzzakładowej.

Oprócz projektowania i budowy nowych maszyn oferujemy również doradztwo techniczne i wykonanie w zakresie modernizacji, czy przebudowy istniejących maszyn.

Więcej.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Firma

LOPI Anuszkiewicz i Trzecińscy sp.j.

Adres: ul. Długa 3, 05-119 Legionowo

Nr telefonu: +48 22 732 07 87 Skopiuj

Faks: +48 22 772 95 09 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...