Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-09-08
Projektowanie oraz wdrażanie systemu zenon Supervisor
Projektowanie oraz wdrażanie systemu zenon Supervisor
Zasięg:
międzynarodowy

zenon Supervisor to niezależny SCADA (ang. Supervisory Control And Data Acquisition) system, dla rozbudowanych i zaawansowanych zastosowań, z redundancją, długoterminowym archiwizowaniem danych, generowaniem raportów, obliczaniem analiz, kluczowych wskaźników, zarządzaniem recepturami, wsadami i wieloma zaawansowanymi funkcjami. zenon Supervisor charakteryzuje się prostą, intuicyjną i modułową budową, pełną kompatybilnością i niezawodnością. Jego uniwersalność umożliwia współpracę z dowolnym sprzętem i oprogramowaniem komputerowym. zenon Supervisor stale nadzoruje i kontroluje przebieg procesu produkcyjnego, umożliwia doskonałą koordynację wizualizacji, sterowania, efektywnego zarządzania i dynamicznego raportowania z maszyn, linii, wydziału, zakładu, całej fabryki, grupy kapitałowej.
Parametryzowanie zamiast programowania – zenon zwalnia wdrażających je integratorów z konieczności ciągłego programowania wciąż tych samych funkcji dla każdego elementu. Zamiast tego, wartości określa się jeden raz i przypisuje się je obiektom, aby później móc w łatwy sposób wykorzystać je w dowolnym momencie.
zenon Supervisor to otwarta platforma łącząca świat automatyzacji z światem informatyki umożliwiająca ich prostą i przejrzystą kontrolę dzięki m.in. certyfikowanemu interfejsowi SAP, OPC UA Serwerowi oraz Process Gatewayami: Modbus, DNP3, SNMP, SQL, IEC 60870, ICCP / TASE.2 / IEC 60870-6.
Wszystkie projekty tworzy się łatwo i ergonomicznie. Jest to możliwe, ponieważ zenon umożliwia ponowne wykorzystanie stworzonych wcześniej elementów. Raz skonfigurowany driver, zmienna, funkcja, ekran, moduł mogą być wielokrotnie wykorzystywane nawet w innych projektach. Dzięki temu można łatwo skrócić czas tworzenia projektu i łatwo powtórnie zaimplementować gotowe rozwiązania w innych aplikacjach.
Dzięki ponad 300 dedykowanym driverom i protokołom komunikacyjnym stworzone przez inżynierów COPA DATA zenon staje się specjalistą w integracji różnych standardów, systemów, środowisk, maszyn i urządzeń.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami:

AUTOMATECH biuro i sklep
tel. (22) 753 24 80
tel. (22) 753 24 61
biuro.warszawa@automatech.pl
zamowienia@automatech.pl

Katalog Produktów
Katalog Usług Inżynierskich

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie dowiecie się Państwo więcej o oferowanych przez nas usługach inżynierskich:
automatech.pl
bezpieczenstwo-maszyn.com

Kup produkty w e-sklepie:
automatechsklep.pl

Obejrzyj nasze Webinary oraz filmy:  YouTube

Bądź na bieżąco, obserwuj nasze kanały:
LinkedIn
fb

 

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

AUTOMATECH Sp. z o.o.

Adres: Ewy 2, 05-816 Opacz-Kolonia

Nr telefonu: (22) 753 24 80 Skopiuj

Faks: (22) 753 24 90 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: biuro.warszawa@automatech.pl Skopiuj
WWW: www.automatech.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...