Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2013-08-05
Relokacje linii technologicznych
Zasięg:
międzynarodowy

Opracowanie, planowanie i wykonanie projektów przemieszczeń linii technologicznych i transportowych. Zmiany konfiguracji urządzeń i infrastruktury, adaptacja do nowych warunków pracy, aktualizacja dokumentacji. Planowanie terminów: demontażu – montażu, logistyki remontów i regeneracji, zmian struktur urządzeń. Rozwiązania logistyczne przy transporcie maszyn. Organizacja transportu drogowego, morskiego i zakładowego.

Kolejnym obszernym pionem naszej działalności są zagadnienia związane z relokacją linii produkcyjnych, pojedynczych urządzeń i zespołów urządzeń i często całych obiektów przemysłowych. Globalizacja wymusza na firmach produkcyjnych optymalizację kosztów produkcji, co prowadzi do przebudowy zakładów i relokacji wewnątrzzakładowych a także do przeniesienia zakładu w inną lokalizację.Przemieszczenie poszczególnych maszyn i urządzeń oraz infrastruktury jest zadaniem skomplikowanym i wymagającym dobrej organizacji pracy. Bogate doświadczenie firmy ENKI w tym zakresie pozwoliło zrealizować wiele zadań w Polsce, Europie i Afryce.

Nadzór i organizację zadań logistycznych sprawują liderzy projektu wspomagani przez systemy komputerowe. Sprzęt potrzebny do przewożenia oraz przemieszczania ciężkich maszyn jest standardowym wyposażeniem naszej firmy. Sprzęt ciężki oraz transport realizujemy na zasadzie kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami. Takie rozwiązanie pozwala na korzystne cenowo wykonanie powierzonych zadań.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Firma

Enki Sp. z o.o.

Adres: Igołomska 21, 31-983 Kraków

Nr telefonu: (+48) 012 425 96 21 Skopiuj

Faks: (+48) 012 425 96 43 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...