Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2017-10-24
Remonty maszyn
Zasięg:
krajowy

Awaria bądź usterka? Produkcja stoi, straty rosną, a maszyna nie działa? Pomożemy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się naprawą maszyny od początku do samego końca.

Z klientem współpracujemy po partnersku, żeby nasza współpraca była jak najbardziej efektywna oraz zakończyła się sukcesem. Kładziemy także nacisk na indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz kompleksowe rozwiązania.

Zaczniemy od określenia aktualnego stanu maszyny, dzięki czemu wiemy co zrobić, aby przywrócić ją do jak najlepszego stanu. Diagnozujemy usterkę i wskazujemy najbardziej optymalny dla klienta sposób usunięcia defektu pod kątem kosztów oraz przyszłej wydajności maszyny.

Bierzemy na siebie także kolejne etapy naprawy bądź modernizacji maszyny, takie jak zamówienie odpowiednich części, ich dostarczenie do klienta oraz montaż w maszynie. Na samym końcu uruchamiamy maszynę, aby mieć pewność, że nasze działania zakończyły się powodzeniem, a firma klienta może wrócić do zwykłego trybu pracy.

Pozwala to przyśpieszyć proces remontu oraz daje gwarancję działania maszyny.

W ramach utrzymania ruchu zajmujemy się nie tylko awariami, ale także rutynową konserwacją maszyny, co zapobiega wystąpieniu w przyszłości usterek. Z chęcią także zmodernizujemy maszyny, żeby były jeszcze bardziej wydajne, a koszty eksploatacji – jeszcze niższe. Co ważne, zawsze dostosowujemy maszyny do minimalnych wymagań BHP w zakresie użytkowania maszyn.

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 605 564 117 (proszę dzwonić zwłaszcza w przypadku pilnej awarii) bądź napisz maila na sklep@krotech.pl w celu umówienia się na naprawę bądź modernizację maszyny.

Firma

Krotech - Techniczne Zaopatrzenie Przemysłu

Adres: ul. Strzegomska 180, 54-432 Wrocław
Nr telefonu: 605 564 117, 691 792 125, 661 724 034 Pokaż numer
Faks: 71 758 00 50 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »