Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-05-18
Serwis
Zasięg:
międzynarodowy

Oferujemy serwis systemów sterowania opartych o sterowniki PLC firmy Siemens®. Naszym atutem jest wiedza pracowników zdobyta w Działach Utrzymania Ruchu, podczas prac związanych z modernizacjami układów sterowania oraz integracji i uruchomień linii produkcyjnych. Dzięki temu znamy bardzo dobrze rozwiązania bazujące zarówno na wycofanych już z produkcji seriach Siemens SMATIC S5, sukcesywnie wycofywanej serii Siemens SIMATIC S7-300/400 ale także najnowszych rozwiązaniach bazujących na Siemens SIMATIC S7-1200/1500.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, oprogramowanie, dokumentację oraz narzędzia diagnostyczne.

Na naszym magazynie mamy kluczowe części zamienne, a dzięki licznym partnerom w kraju i za granicą możemy sprowadzić większość podzespołów, również w trybie awaryjnym do 24h.

Na życzenie klienta instalujemy moduły zdalnego dostępu umożliwiające naszym specjalistom dostęp do systemów sterowania naszych klientów i szybką diagnostykę przyczyny awarii.

 

TESTY SIECI PROFIBUS

Firma INEE Industry oferuje również testy sieci PROFIBUS wykonywane przy pomocy urządzenia PROFIBUS Tester 4 – jest to profesjonalne narzędzie diagnostyczne umożliwiające zbadanie warstwy fizycznej sieci oraz analizę protokołu. Sprawdzana jest kondycja przewodów, możliwe jest wykrycie spadków napięć, odbić, błędy w konfiguracjiy. Po przeprowadzonej usłudze diagnostycznej klient otrzymuje raport wraz z fachową analizą stanu sieci wraz z analizą wyników.

Zaleca się, aby testy sieci przeprowadzać nie tylko w przypadku wystąpienia awarii, ale także badać sieć okresowo w celach prewencyjnych, aby wcześnie wykrywać ewentualne usterki, dzięki czemu możliwe jest zapobiegnięcie przestojom w produkcji.

Firma

INEE Industry Sp. z o.o.

Adres: Cieszyńska 21, 43-170 Łaziska Górne
Nr telefonu: +48 32 234 40 06, +48 604 941 158 Pokaż numer
Faks: +48 32 234 40 07 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...