Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-03-09
SPY-FACTORY monitoring mediów OEE
Zasięg:
międzynarodowy

System SPY-FACTORY - narzędzie do kontroli i alarmowania, łączące funkcje MES, OEE, monitoringu mediów z systemem alarmów SMS i e-mail. 

BEZ OPŁAT LICENCYJNYCH

Zapraszamy do obejrzenia filmu przezentującego system SPY-FACTORY

https://www.youtube.com/watch?v=cv_DdGrL6Ls

Obniżenie kosztów produkcji bez konieczności zakupu i instalacji specjalnego oprogramowania są możliwe z systemem SPY-FACTORY. Korzystając z danych dostępnych na linii (sterowniki, aparatura pomiarowa) dostarczamy informacje w przejrzystej postaci.

System ten jest doskonałym narzędziem umożliwiającym analizy danych historycznych, ale także pozwalającym na szybkie reakcje, które przyczyniają się do realnych oszczędności tu i teraz.

System powiadomień – alarmów (SMS/e-mail) przynosi wiele korzyści naszym klientom. Alarmy przychodzą w czasie rzeczywistym po przekroczeniu zdefiniowanych w panelu administracyjnym parametrów, pozwalają na wprowadzenie korekt w ustawieniach linii produkcyjnej na bieżąco. Takie rozwiązanie pozwala generować pierwsze oszczędności praktycznie od razu po wdrożeniu systemu.

Dostęp do systemu wymaga jedynie dostępu do Internetu i przeglądarki. Nie są wymagane żadne dodatkowe licencje na stacje operatorskie czy użytkownika. Przedstawiona wersja demonstracyjna może być dowolnie konfigurowana w zależności od potrzeb i specyfiki zakładu przemysłowego.

Monitorowanie wskaźników OEE w podziale na zmiany/operatorów pozwala wprowadzić rozwiązania naprawcze, które mają olbrzymie znaczenie dla produktywności.

Jesteś zainteresowany systemem SPY-FACTORY w swoim zakładzie, napisz do nas e-mail na adres info@pro-control.pl

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Firma

PRO-CONTROL Sp. z o.o.

Adres: ul. Serwituty 29, 02-233 Warszawa

Nr telefonu: +48 22 578 0400 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...